DZIĘKUJEMY ZA TWOJE ZGŁOSZENIE

Wysłaliśmy email z potwierdzeniem na adres podany podczas rejestracji.

Chcielibyśmy mieć Cię na pokładzie i pozostać z Tobą w kwestii naszych najnowszych wiadomości, ofert, inspiracji podróży i wielu więcej.

Mając to na uwadze, w wysyłanym e-mailu masz możliwość dołączenia do tysięcy innych członków i zapisania się do naszego regularnego e-maila z Newsletterem.

Co zrobić teraz…

  • Jeśli już otrzymujesz nasz regularny Newsletter - nie musisz nic robić.
  • Jeśli chcesz otrzymywać Newsletter, po prostu kliknij przycisk "Zarejestruj mnie", aby potwierdzić, że to Ty i wszystko gotowe *.
  • Jeśli nie chcesz subskrybować Newslettera DFDS, nie musisz nic robić **. To twój wybór, więc nie martw się, nadal jesteś włączony do losowania nagród, nawet jeśli nie klikniesz, aby się zarejestrować.

*Decydując się na rejestrację, aby otrzymywać newsletter DFDS, zgadzasz się na regularne otrzymywanie najnowszych wiadomości i ofert promocyjnych, a także konkursów i ankiet dla klientów. Ponadto akceptujesz fakt, że DFDS zachowa i oceni zachowanie względem danych / użytkowników, aby poprawić obsługę klienta i wysłać im osobiste oferty. Będziesz mieć możliwość wypisania się z listy newslettera w dowolnym momencie w każdym newsletterze marketingowym, klikając link rezygnacji z subskrypcji. Niniejszym DFDS przekazuje wyraźne zawiadomienie do prawa do sprzeciwu każdego klienta dotyczącego art. 21 rozporządzenia UE w sprawie ochrony danych. Przeczytaj politykę prywatności DFDS, która wyjaśnia, w jaki sposób chronimy i obsługujemy Twoje dane.

**Twoje dane osobowe będą przechowywane przez cały okres losowania nagród, nie zostaną przekazane osobom trzecim. Po zakończeniu losowania Twoje dane zostaną usunięte, jeśli zdecydujesz się nie otrzymywać informacji marketingowych od DFDS. Jeśli wygrasz, skontaktujemy się z Tobą tylko za pośrednictwem wiadomości e-mail podanej przez Ciebie.​​​