15% TANIEJ PRZEPRAWY DO FRANCJI - REZERWUJ PRZED ŚWIĘTEM NARODOWYM TRZECIEGO MAJA!

Trzeciego maja 2016 roku świętujemy 225 rocznicę uchwalenia pierwszej konstytucji w Polsce, oraz w Europie. Z tej okazji, oferujemy 15% zniżki na przeprawy na naszych obu trasach pomiędzy Dover a Francją. Rezerwacja rejsów w tej wyjątkowej ofercie jest możliwe do 3 maja!

  • Płyń pomiędzy Dover a Dunkierką lub Calais już od £34 w każdą stronę
  • Wybrane rejsy do 13 grudnia
  • Oferta na rejsy w jedną lub w dwie strony
  • Do 54 rejsów na dobę pomiędzy UK a Francją
Brama do Polski

Brama do Polski

Podróż samochodem do Europy Wschodniej jest bardzo łatwa, dzięki naszej ofercie do 54 rejsów na dobę pomiędzy Dover a Francją. Z naszego portu w Dunkierce masz najbliżej do Polski, do której dojedziesz dzięki doskonałej sieci autostrad. Zabierz ze sobą tyle walizek, ile potrzebujesz, ponieważ na naszych promach nie mamy ograniczeń bagażowych. Możesz wybrać również port, z którego chcesz wracać do Anglii. Masz również możliwość przeprawy jednym rejsem wcześniej lub później po uprzednio zarerwowanej przeprawie.

Odpoczynek na pokładzie

Odpoczynek na pokładzie

Nasze przeprawy pomiędzy Dover a Francją są krótkie, trwają 90 minut do Calais lub 2 godziny do Dunkierki. Na pokładach promów czeka wiele atrakcji. Można odpocząć z ulubionym napojem w dłoni, w jednym z naszych barów, śledząc najnowsze informacje na ekranach TV. Można również coś przekąsić w restauracji samoobsługowej lub zrobić zakupy w sklepie. Można również odpocząć na pokładzie spacerowym ciesząc się świeżym, morskim powietrzem. Dla dzieci przygotowaliśmy salon gier oraz kącik zabaw.

Atrakcje na pokładzie

Ważna informacja

Oferta jest dostępna na rejsy w jedną stronę lub rejsy powrotne dla samochodów plus do 9 pasażerów oraz dla motocykli/motocykli z koszem plus do 2 osób. Opłata dodatkowa £20 za rezerwację w dniu w podróży. Opłata dodatkowa £10 za zmianę rezerwacji, za każdy odcinek podróży. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie.

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​