Mini rejs do Oslo (z Kopenhagi)

Oslo jest ruchliwą stolicą Norwegii z mnóstwem atrakcji, które spodobają się każdemu. Ciesz się fantastyczną rozrywką, przytulną kabiną z łazienką i możliwością poznania jednego z najbardziej niesamowitych miast na 2-nocnym mini rejsie.

Naszym celem jest aby Twój mini rejs do Oslo był niezapomniany. Dla nas Twój odpoczynek zaczyna się gdy wchodzisz na pokład, więc zapewniamy wiele rozrywki na naszych promach.

Cena zawiera

  • 2 noce na pokładzie w kabinie z łazienką
  • Do 6,5 godziny w Oslo
  • Bezpłatna rozrywka na żywo na pokładzie
Rozrywka przez całą noc

Rozrywka przez całą noc

Z mieszanką rozrywki na żywo, quizami, sklepami i filmami, możesz być pewien, że nigdy nie będziesz się nudzić na jednym z naszych krótkich rejsów.

Różnorodne bary zapewniają miejsce odpoczynku. Duży wybór piw, win i alkoholi zapewni przyjemną atmosferę podczas rejsu do Oslo.

Nasz klub dla dzieci, zabawi najmłodszych przez gry i zabawki, a także da okazję do spotkania z naszą maskotką Pirata Jacka.

Zapraszamy na pyszne dania

Zapraszamy na pyszne dania

Nieważne na co masz ochotę, mamy na pokładzie wiele kuszących kubki smakowe restauracji.

Rozkoszuj się daniami z karty, lub delektuj się rozpływającym się w ustach delikatnym stekiem, przygotowanym według upodobań.

Mamy także bufet z kuchnią międzynarodową i kawiarnię oferującą pyszne przekąski.

Odwiedź Oslo

Odwiedź Oslo

Przebywając w Oslo, będziesz miał czas zwiedzić i zobaczyć co czyni to miasto magicznym. Jest wiele muzeów i zabytków do zobaczenia, a także wiele dzieł sztuki tradycyjnej i współczesnej w parkach publicznych i wielu galeriach. Zachęcamy do wizyty w Muzeum Muncha, w którym znajdziesz Krzyk, jeden z najbardziej rozpoznawalnych dzieł sztuki.

Oslo oferuje mnóstwo rodzinnych atrakcji. Park Rozrywki TusenFryd jest świetny dla dzieci, zapewnia gry i zabawy dla wszystkich grup wiekowych. Wycieczka do Oslo nie jest kompletna bez wizyty w Muzeum Łodzi Wikingów, z prawdziwymi łodziami Wikingów i innymi przedmiotami.​

Przeprawy promowe z Kopenhagi do Oslo

Przeprawy promowe z Kopenhagi do Oslo

Nasze dwa promy wycieczkowe pływają między Kopenhagą a Oslo codziennie w obu kierunkach. Możesz podróżować z samochodem, vanem, przyczepą kempingową, samochodem kempingowym lub autokarem.

Możesz także zabrać swój motocykl, rower lub podróżować jako pieszy pasażer.


​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​