Zalety podróży samochodem między Polską a Wielką Brytanią

Istnieje wiele opcji do wyboru podróżując między Polską i Wielką Brytanią, zależnych od Twoich priorytetów. Podróż samochodem nie będzie oczywiście tak szybka jak lot samolotem, czy jazda pociągiem, lecz ma ona kilka innych zalet:

  • Uważamy, że jadąc samochodem do Wielkiej Brytanii jest to najmądrzejsze rozwiązanie, zwłaszcza gdy podróżujesz z rodziną lub grupą i masz do zabrania dużo bagażu oraz pasażerów. Jeśli pojedziesz samochodem lub innym pojazdem, możesz zabrać tyle bagażu ile potrzebujesz.
  • Możesz także zabrać zwierzęta za niewielką dopłatą.
  • Jadąc do Anglii samochodem, Ty masz kontrolę – możesz wybrać kiedy wyjeżdżasz, jaką trasą i możesz zatrzymać się na kawę lub posiłek kiedy tylko chcesz.
  • Jadąc z grupą, możesz zmieniać się za kierownicą, każdy może być zaangażowany w dotarcie do celu.
    Jazda samemu także może być przyjemnym doświadczeniem – możesz słuchać muzyki lub audiobooka oraz cieszyć się podróżą i zmianami krajobrazu.
  • Jeśli zabierasz swój samochód, to oznacza oczywiście, że masz go ze sobą w czasie pobytu w Wielkiej Brytanii lub Polsce.
  • Jazda samochodem i promem jest często tańsza niż inne formy transportu.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​