Jazdy w Anglii

W podróż do Anglii możesz wybrać się samochodem, przeprawiając się promem z Dunkierki do Dover, co daje Tobie możliwość zwiedzenia ciekawych miejsc i zabytków.

Białe klify w Dover witają wszystkie promy wpływające do portu, jest to przepiękny widok, który zachęca do dalszego odkrywania Kent. Zatem zachęcamy wszystkich kierowców do zwiedzania.

Podróż samochodem do Londynu zajmie Tobie zaledwie 1,5h. Możesz również wybrać się do Kornwalii czy Devon na zachodnim wybrzeżu. Jest mnóstwo miejsc, które możesz zwiedzić podróżując samochodem.

Podróży:

 • Canterbury – 18 mil
  Piękne miasto znane ze swojej historii oraz imponującej Katedry. Znajdziesz tutaj również duży wybór sklepów i restauracji.
 • Whitstable - 24 mil
  Przepiękne nadmorskie miasteczko, gdzie zrelaksujesz się oglądając widoki morza. Polecamy także przepyszne świeże ryby, które można zakupić na targu rybnym.
 • Chatham – 47 mil
  Dla wszystkich fanów historii Wielkiej Brytanii polecamy wycieczkę do Chatham, gdzie znajduje się historyczna stocznia, która odgrywała ważną rolę dla marynarki wojennej  przez ponad 400 lat.
 • Londyn – 75 mil
  Londyn- stolica i serce Anglii położony zaledwie 1,5h jazdy samochodem od Dover. Idealny dla turystów, którzy chcą zwiedzić wiele ważnych atrakcji (+ondon eye czy  Madame Tussauds) i zagłębić się w bogatą historię Londynu. Ten rok zapowiada się jeszcze bardziej ekscytujący z powodu Igrzysk Olimpijskich 2012, które rozpoczynają się 27 czerwca.
 • Cambridge – 122 mil
  Odkryj ciekawe ścieżki wokół historycznego rynku oraz uczelni.
 • Oxford – 145 mil
  Podobnie jak Cambridge, Oxford jest znanym miejscem z dokonań naukowych, jest również uznawane za jedno z najpiękniejszych w Wielkiej Brytanii, świetne na krótki wypad.
 • Birmingham – 203 mil
  Drugie pod względem zaludnienia miasto w Wielkiej Brytanii oferujące atrakcje dla całej rodziny.
 • Devon – 255 mil
  Nienaruszony krajobraz oraz piaszczyste plaże tworzą region Devon jednym z najpiękniejszych w Wielkiej Brytanii.
 • Kornwalia – 307 mil
  Popularne miejsce oferujące piękne piaszczyste plaże oraz zapierające dech w piersiach widoki na wybrzeże.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​