PRZEWODNIKI TURYSTYCZNE​

Podróż promem na kontynent to rozwiązanie łatwe oraz przyjazne finansowo – pozwól DFDS otworzyć Bramę do Europy. Możesz poznawać kontynent z przyjaciółmi lub rodziną, odwiedzając fantastyczne miejsca we Francji, Belgii, Holandii, Danii oraz innych krajach. Aby uczynić każdą podróż łatwiejszą dzielimy się naszymi podpowiedziami oraz przewodnikami po ulubionych kierunkach.

Od Holandii do Francji lub od Norwegii do Szwecji, nasze przewodniki turystyczne są pełne informacji, których potrzebujesz w trakcie następnej podróży promem. Może wybrać “city break”, odwiedzić tajemnicze lasty, słynne wydarzenia, podróżować rowerem wzdłuż zapierających dech w piersiach wybrzeży lub dać się zainspirować historycznym miastam – wybór należy do Ciebie.

Bez dodatkowych opłat bagażowych, z przeprawami w dobrych cenach, z możliwością podróży własnym samochodem – Twoje wakacje rozpoczynają się już na pokładzie promu!

Anglia

Anglia

Anglia to przepiękny kraj, który warto zwiedzić podczas dłuższych wakacji lub krótkiego wypadu weekendowego.

Szkocja

Szkocja

Szkocja jest niezwykle bogaty w historyczne budynki, między innymi ikoniczny Zamek, Pałac Holyrood, Katedra Świętego Idziego, Greyfriars Kirk, oraz Canongate Kirk.

Holandia

HOLANDIA

Holandia może jest małym krajem, ale słynie z tulipanów, młynów, chodaków oraz Amsterdamu, którego reputacja, jako kierunku wakacyjnych podróży mówi sama za siebie.

Polska

POLSKA

Słynąca z przyjaznych ludzi oraz tanich, ale wyjątkowych napojów i żywności, Polska jest popularnym kierunkiem krótkich wypadów.

Niemcy

NIEMCY

Niemcy mają jedną z najbardziej interesująych oraz niesamowitych historii wśród krajów Europy. Kraj jest również wyjątkowy ze względu na krajobrazy.

Francja

FRANCJA

Francja jest ulubionym kierunkiem podróży wakacyjnych oraz urlopowych mieszkańców Wysp Brytyjskich.

Dania

DANIA

Ojczyzna Wikingów, Lego oraz Jan Christiana Andersena. Dania jest zamożonym, ale równocześnie dziewczym krajem, w którym duża uwagę przykłada się do równowagi pomiędzy nowoczesnością a tradycją.

Belgia

BELGIA

Mały kraj, ale Belgia wciąż ma dużo do zaoferowania pod każdym względem.

Norwegia

NORWEGIA

Prawdopodobnie jest to o kraj o najbardziej zapierających dech w piersiach widokach w całej Skandynawii. Norwegia jest krajem surowym, z majestatycznymi fiordami oraz piękną linia brzegową.

Szwecja

SZWECJA

Najbardziej skandynawski kraj w Skandynawii. Szwecja jest surowa, pełna obszarów wiejskich ale również jest miejscem ze wspaniałymi miasta, jak Sztokholm lub Malmoe. Turystów kuszą również słoneczne plaże nad Bałtykiem.

LITWA

LitwaUkryty skarb wśród krajów nadbałtyckich, Litwa jest mieszanką naturalnego piękna oraz architektury stworzonej przez człowieka.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​