Przeprawa promowa Paldiski - Kapellskär

Nasze codzienne połączenie promowe z Paldiski do Kapellskär łączy Estonię i Szwecję przez Morze Bałtyckie.

Porty są dogodnie usytuowane, zaledwie kilka minut jazdy od dwóch stolic; Kapellskär znajduje się w odległości 90 km na północ od Sztokholmu , podczas gdy Paldiski położone jest 50km na południe od Tallina, więc codzienne , 11-godzinne przejazdy są idealne rozwiązaniem w podróży między Skandynawią i krajami nadbałtyckimi.

Co najważniejsze:

  • Codzienne rejsy w obu kierunkach, 7 dni w tygodniu
  • Cena obejmuje transport dla Ciebie, Twojego samochodu
  • Nieograniczona ilość bagażu
  • Świetne udogodnienia na pokładzie
  • Połączenie Europy Wschodniej ze Skandynawią
Skandynawia i Bałtyk

Skandynawia i Bałtyk

Prom do Kapellskär w Szwecji to doskonały sposób , by otworzyć przejście do Skandynawii i Europy Zachodniej przez Bałtyk. Port Kapellskär znajduje się zaledwie kilka minut jazdy od Sztokholmu i oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne do między innymi Danii, Norwegii i Niemiec.

Port Paldiski jest idealnym punktem początkowym podróży do Estonii lub Europy Wschodniej , położonym na pięknym wybrzeżu Estonii , niedaleko Tallina i granicy łotewskiej, wszystko w zaledwie kilka minut jazdy.

Udogodnienia na pokładzie

Udogodnienia na pokładzie

W trakcie 11-godzinnej przeprawy możesz zjeść posiłek w restauracji, która oferuje duży wybór dań na ciepło i na zimno także na kolację i śniadanie. Jest także bar, sklep, plac zabaw dla dzieci i pomost , dzięki czemu możesz cieszyć się świeżym, morskim powietrzem.

Na pokładzie znajdują się także kabiny z łazienkami i kabiny w standardzie Commodore dla dodatkowej przestrzeni i komfortu. Jeśli chcesz, możesz także odpoczywać lub spać na leżaku w jednym z naszych komfortowych salonów.


​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​