Przeprawa promowa między Kopenhagą a Oslo 

Odkrywanie oszałamiającej Skandynawii jadąc samochodem nie może być prostsze. Nasza trasa promowa między Kopenhagą w Danii a Oslo w Norwegii łączy dwie najbardziej ekscytujące stolice w Europie.

Płynąc nocą, będziesz mógł cieszyć się relaksującym wieczorem na pokładzie ze znakomitym zapleczem rekreacyjnym, które będzie źródłem niezapomnianej rozrywki.

Najważniejsze cechy

  • Codzienne rejsy w obu kierunkach, 7 dni w tygodniu
  • Cena obejmuje transport dla ciebie, pojazdu i kabinę z łazienką
  • Nieograniczony bagaż
  • Możliwość przewozu zwierząt domowych
  • Doskonałe zaplecze rekreacyjne na pokładzie
  • Rozrywka na żywo
Elastyczne podróżowanie

Elastyczne podróżowanie

Podróż promem oznacza, że możesz zabrać swój samochód, masz więc swobodę i elastyczność, możesz zabrać tyle bagażu ile chcesz.

Możesz też podróżować ze swoim samochodem kempingowym, vanem lub przyczepą kempingową, motocyklem lub rowerem.

Odwiedź przepiękną Skandynawię

Odwiedź przepiękną Skandynawię

Oslo jest idealnym punktem wypadowym do zwiedzania wspaniałych krajobrazów Norwegii i doświadczenia kultury nordyckiej. Co więcej, w odległości 80 km od Oslo znajduje się granica ze Szwecją.

Szwecja jest także łatwo dostępna z Kopenhagi przez krótki przejazd Mostem Ostersund. 

Podróżuj stylowo


Nasze przeprawy są nie tylko środkiem transportu – są pretekstem do dobrej zabawy! Ciesz się koncertami muzycznymi, lub przetańcz całą noc w klubie na naszym pokładzie. Zrelaksuj się i odpocznij w klubie przygód z jacuzzi, saunami i trzema basenami, podczas gdy maluchy będą zachwycone naszymi grami i zabawami w pokoju zabaw. Znajdziesz także wiele punktów gastronomicznych w tym cztery restauracje i dwie kawiarnie.

Każdy dostaje prywatną kabinę z łazienką, więc możesz się dobrze wyspać w trakcie rejsu. Oferujemy różne rodzaje kabin do wyboru.

​więcej informa​cji​​


   ​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​