Przeprawa promowa Kłajpeda – Kilonia

Nasza trasa z Kłajpedy na Litwie do Kilonii w Niemczech to idealne połączenie między Wschodnią i Zachodnią Europą.

Podróżuj własnym pojazdem i zobacz wszystko, co Niemcy mają do zaoferowania, lub udaj się do pobliskich krajów takich jak Belgia, Francja czy Holandia.

Oferujemy nocne rejsy w obu kierunkach przez 6 dni w tygodniu, więc możesz zaplanować podróż według swoich potrzeb.​

Co najważniejsze:​​​​​

  • 7​ rejsów w tygodniu
  • Cena obejmuje transport dla Ciebie, Twojego samochodu oraz kabinę z łazienką
  • Nieograniczoną ilość bagażu​

​Połączenie z Europą Wschodnią​

​POŁĄCZENIE Z EUROPĄ WSCHODNIĄ​

Jeśli podróżujesz ze wschodniej do zachodniej Europy, przepra​wa promem to świetny sposób na skrócenie czasu spędzonego za kierownicą , oraz wykorzystanie chwili czasu na relaks i radość z rejsu Przeprawa promem na północ Niemiec to wygodny sposób na rozpoczęcie podróży na północ – Do Skandynawii lub na zachód – do Holandii, Belgii lub Francji.

Jeśli udajesz się w przeciwnym kierunku, Kłajpeda jest idealnym punktem wyjściowym do dalszej drogi do Europy wschodniej, dogodnie zlokalizowanym w niewielkiej odległości od Estonii, Łotwy i Polski.​

​​​Udogodnienia na pokładzie

UDOGODNIENIA NA POKŁADZIE

​Na pokładzie promów obsługujących tę trasę znajdziesz szeroką ofertę barów i restauracji, gdzie możesz cieszyć się czasem z rodziną i przyjaciółmi, zrelaksować się przy drinku lub przy posiłku. Nasze bary serwują duży wybór piw, win, alkoholi i gorących napojów. Możesz także wykorzystać czas oglądając telewizję na naszych dużych ekranach.

Na śniadanie, lunch i kolację, możesz wybrać się do restauracji samoobsługowej lub zjeść wybrane danie z menu. Jest także klub dla dzieci, gdzie mogą cieszyć się grami, zabawkami i innymi czynnościami, oraz sklep gdzie możesz kupić perfumy, alkohol i słodycze w okazyjnych cenach.

więcej informacji​

Salony wypoczynkowe i kabiny

Odpocznij w przytulnych kabinach, każda z łazienką i ciesz się prywatnością i wygodą. Nasze kabiny Seaways Class są wygodne i mają wszystko to czego potrzebujesz by dobrze spać. Polepsz standard na Commodore Class, gdzie będziesz cieszyć się dodatkami np. podwójnym łóżkiem, telewizorem z płaskim ekranem minibarem, i obsługą pokojową. Jeśli podróżujesz oszczędnie, wybierz nasz komfortowy salon z leżakami.​​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​