PROMY Z KILONII DO KŁAJPEDY​​

DFDS to jedyny operator, który z dumą oferuje przeprawę promową na szlaku pomiędzy Kilonią a Kłajpedą, łączącym Niemcy z Litwą, Europą Wschodnią, a nawet dalszymi obszarami. Kilonia, średniowieczne miasto portowe w północnych Niemczech, zlokalizowana jest na Fiordzie Kilońskim nad Bałtykiem, który jednocześnie omywa wybrzeże Litwy. 

Kłajpeda szczyci się drewnianą zabudową oraz połączeniem skandynawskiej i niemieckiej architektury, co sprawia, że to miasto samo w sobie stanowi atrakcyjny cel podróży, a dodatkowo daje łatwy dostęp do historycznych miast, takich jak Wilno czy Ryga na Łotwie. 

Bałtyckie wybrzeże oferuje również cały szereg wspaniałych miejscowości wypoczynkowych, w szczególności na liczącej 98 km Mierzei Kurońskiej z piaszczystymi wydmami. 

Nocny prom na Litwę pływa w obu kierunkach siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli. Podróżni mają do dyspozycji szeroki wybór ofert gastronomicznych i rozrywkowych​, a także wygodne kajuty z własną łazienką.

Co najważniejsze:

  • Codzienne rejsy w obu kierunkach, 7 dni w tygodniu
  • Cena obejmuje transport dla Ciebie, Twojego samochodu oraz kabinę z łazienką
  • Nieograniczona ilość bagażu
  • Świetne udogodnienia na pokładzie
  • Połączenie Europy Wschodniej ze Skandynawią
Połączenie wschodu ze Skandynawią

Połączenie wschodu ze Skandynawią

Nasza trasa promowa między Kłajpedą i Karlshamn umożliwia łatwy dostęp do Skandynawii z Europy Wschodniej. Trasa, która może zabierać kilka dni jazdy samochodem, pokonywana promem, daje trochę czasu kierowcy na odpoczynek i na radość z podróży.

Karlshamn położone jest w typowym, pięknym skandynawskim krajobrazie na wybrzeżu. Z portu, możesz udać się na zwiedzanie reszty Szwecji, lub pojechać nieco dalej, do dużych miast, takich jak Oslo, Kopenhaga i Berlinie wszystko to dzieli zaledwie kilka godzin drogi.

Kłajpeda jest doskonałym punktem wyjścia w podróży do Europy Wschodniej, to zaledwie kilka minut jazdy od Polski, Łotwy i Estonii, idealnie, jeśli chcesz, aby wziąć swój samochód ze Skandynawii i wyruszyć na wschód.

Udogodnienia na pokładzie

Udogodnienia na pokładzie

Nasze pokładowe udogodnienia zapewnią Państwu komfortową i relaksującą podróż. Zrelaksuj się w barze z wyborem piw, win i alkoholi, lub po prostu ciesz się napojem i przekąską.

Samoobsługowa restauracja oferuje szeroki wybór dań doskonałej jakości, możesz też zjeść wybrane danie z menu. Na pokładzie znajduje się sklep oferujący duży wybór odzieży, perfum, alkoholi i tytoniu, natomiast dzieci mogą się świetnie bawić w naszym specjalnym klubie. Poza grami i zabawami mogą oglądać bajki, dzięki czemu będą zadowolone przez całą podróż.

więcej informacji​

Zakwaterowanie


Przytulne kabiny, każda z łazienką dla prywatności i wygody. Nasze kabiny Seaways Class są wygodne i po prostu mają to, czego potrzebujesz na dobrze spać. Polepsz standard na Commodore Class, gdzie będziesz cieszyć się dodatki np. podwójnym łóżkiem, telewizorem z płaskim ekranem minibarem, i obsługą pokojową. Jeśli podróżujesz oszczędnie, wybierz nasz komfortowy salon z leżakami.


​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​