Prom do Francji (Dunkierka) z Dover

DFDS Seaways oferuje przeprawy promowe 12 razy dziennie na trasie Dover-Dunkierka- płyń z nami!

Płyń do Francji (Dunkierki) z Anglii:

  • ŚWIETNE OFERTY : Nasze oferty są jedne z najbardziej konkurencyjnych- sprawdź ofertę teraz
  • SZYBKO : Przeprawa trwa niecałe 2 godziny. Co więcej, DFDS Seaways jest jedynym przewoźnikiem oferującym przeprawy promowe do Dunkierki. Dzięki temu ruch na drogach z i do Dunkierki jest znacznie mniejszy, a Ty możesz szybko i bez problemu opuścić port
  • BEZPOŚREDNIE POŁĄCZENIA DROGOWE : Dunkierka posiada bezpośrednie połączenia z autostradami A16 oraz A25, co sprawia, że jest idealnym miejscem, aby rozpocząć podróż po Francji i całej Europie
  • ŚWIETNE UDOGODNIENIA : Oferujemy specjalne usługi na pokładzie naszych promów- znajdziesz tutaj restauracje , bary oraz sklepy -  wszystko to sprawia, że Twoja podróż do Francji będzie wygodna i przyjemna. Rozrywka na pokładzie oraz plac zabaw dla najmłodszych sprawiają, iż dzieci ciekawie spędzają czas, a jednocześnie są bezpieczne.

Należy pamiętać, iż jeśli dokonujesz rezerwacji na podróż z Dover do Dunkierki to walutą płatności będzie funt brytyjski, natomiast jeśli portem wyjściowym jest Dunkierka walutą płatności będzie euro.

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​