​Prom do Anglii z Dunkierki

Anglia to świetne miejsce na zarówno krótkie, jaki i dłuższe wakacje. Jest tam wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia, od zapierających dech w piersiach krajobrazów wiejskich i plaży po zabytki i inne atrakcje.

Można spędzić cały czas w Londynie lub wybrać się do historycznych miast takich jak Oxford, Cambridge, Stratford-upon-Avon (dom Shakespeare’a) czy York – a to zaledwie kilka przykładów.

Warto też odwiedzić duże parki tematyczne takie jak Thorpe Park i oczywiście zabytki historyczne, jak pałac Hampton Court czy Tower of London.

Niezależne od tego co chcesz zobaczysz czy gdzie chcesz się wybrać zapewnij, że rozpoczniesz swoje wakacje z DFDS Seaways, wyróżnianą nagrodami spółką promową. Wybierając jedną z przepraw promowych z Francji do Anglii masz pewność, że rozpoczniesz wakacje zaraz po wejściu na pokład.

Na pokładzie znajdziesz nowoczesne wyposażenie zapewniające wygodę i relaks oraz wybór restauracji barów i sklepów, jak również plac zabaw dla najmłodszych.

Jeśli szukasz wygody w niskiej cenie pokochasz przeprawy z DFDS Seaways. A jeśli chcesz coś jeszcze bardziej wyjątkowego możesz zdecydować się na podróż w pierwszej klasie, gdzie znajdziesz darmowe ciepłe i zimne napoje oraz wybór gazet i magazynów. Znajdziesz tam również wygodne miejsca do siedzenia i pracy oraz uzyskasz pierwszeństwo wejścia na pokład i zejścia z pokładu.

Najciekawsze miejsca w Anglii

Jest ich zbyt wiele by je tu wszystkie wymienić, ale poniżej znajduje się kilka propozycji:

  • Zwiedź Dover zanim stamtąd wyjedziesz, wybierz się do zamku w Dover i potajemnych tuneli z czasów drugiej wojny światowej.
  • Odkryj bogatą spuściznę kulturalną i historyczną Anglii w Canterbury; odwiedź popularną katedrę znajdującej się w mieście.
  • Odwiedź któreś z wielu muzeów i galerii w Londynie.
  • Zobacz pałac Buckingham, muzeum figur woskowych Madame Tussauds, Big Bena i siedzibę brytyjskiego Parlamentu.
  • Spróbuj tradycyjnych dań i napojów angielskich w niezliczonych pubach, barach i restauracjach.
  • W większości dużych miastach toczy się pełne atrakcji życie nocne, oczywiście szczególnie w Londynie.
  • Parki tematyczne takie jak Chessington World of Adventures, Thorpe Park i Alton Towers.
  • Parki zoologiczne w Regents Park i Whipsnade.
  • Plaże w Kent, takie jak Whitstable, Broadstairs i Margate to popularne miejsca wśród turystów, którzy chcą spróbować typowych, angielskich dań takich jak ryba i frytki (fish and chips).

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​