Norfolkline jest teraz częścią DFDS Seaways

DFDS to jedna z największych na świecie firm promowych, z którą zintegrowana została Europejska firma promowa oraz logistyczna Norfolkline w czerwcu 2010 roku.

Przed fuzją operatorów Norfokline zatrudniał około 2,200 ludzi w 13 krajach w Europie, operując z 35 baz. Firma posiadała w swojej flocie 18 statków oraz ponad 550 naczep chłodnych, 1,750 naczep, oraz 1,150 naczep używancyh w transporcie intermodalnym. Zostaną one teraz zintegrowane z rosnącą flotą DFDS.

Norfolkline

Zdjęcie: Nigel Chadwick na licencji Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic​

„Mimo, ze na papierze DFDS kupiła Norfolkline, zakup jest początkiem integracji obu firm. Nowa firma DFDS posiada teraz dwa osobne dywizję – DFDS Seaways, która operować będzie podobnie do Norfolkline oraz DFDS Logistics, która zajmować się będzie logistyką” – skomentował rzecznik prasowy AP Møller-Maersk, poprzedni właściciel Norfolkline.

Na trasach promowych przez kanał La Manche oraz pozostałych trasach w 2006 roku firma przewiozła ponad 1,5 miliona pasażerów. Marka Norfolkline znan będzie dobrze polskim pasażerom, została on także wilokrotnie nagrodzona przez prasę oraz organizację europejskie, między innymi przez The Guardian jako „Najlepszy przewoźnik promowy” w 2008.

Niels Smedegaard z DFDS podsumował sukces połączenia się obu firm – „Służymy naszym pasażerom oraz klientom logistycznym, możemy w tym momencie oferować transport w całej południowej Europie – od Rosji do Irlandii.”

DFDS Seaways kontynuuje sukces i nadal prowadzi najczęściej nagradzany serwis promowy pomiędzy Dover a Francją (Dunkierka oraz Calais) oraz oferuje najniższe ceny za przeprawy promowe.

Dlaczego powinieneś podróżować z DFDS Seaways:

  • Oferujemy najniższe ceny na przeprawy promowe przez Kanałe La Manche- przepraw się samochodem z 9 pasażerami przez Kanał od £19*
  • Przeprawa przez Kanał zajmie Tobie około 2 godzin
  • Na pokładzie naszych promów posiadamy szeroki wybór restauracji oraz barów, znajdziesz tutaj świetnie wyposażony sklep, jak również kącik zabawdla dzieci
  • Francuska Dunkierka oraz Calais to znakomite miejsca, aby rozpocząć swoją podróż do Europy. Świetna lokalizacja portów gwarantuje łatwe przemieszczanie się po Francji, jak i po całym Kontynencie.

Podróżując ze Szkocji do Europy

Codzienny serwis promowy z Newcastle do Amsterdamu to wygodna i oszczędna opcja na podróż ze Szkocji do Europy.

Możesz wziąć swój samochód oraz przyczepę kempingową i udać się do Europy oszczędzając czas potrzebny, aby dostać się do portów położonych w południowej części Anglii.

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​