Promy z Dover do Dunkierki

Podróżuj do Francji naszym unikatowym szlakiem obsługiwanym przez prom z Dover do Dunkierki i zyskaj łatwy dostęp do północnej ​Francji, Belgii, Holandii oraz innych krajów. Oferujemy nawet 24 kursy dziennie, a czas przeprawy wynosi tylko dwie godziny. Szlak z Dover do Dunkierki może stanowić idealny fragment jednodniowej trasy lub początek fantastycznych wakacji w Europie.

Podróż promem oznacza, że nie musisz martwić się o ograniczenia związane z bagażem, tak więc możesz wziąć wszystko, co potrzebne i wciąż masz miejsce na pamiątki z wyjazdu. Nie należy także zapominać o komforcie i wygodzie podróży swoim własnym samochodem, dzięki któremu możesz również swobodnie odkrywać Europę w swoim własnym tempie.

Mając do dyspozycji wybór regularnych, dziennych i nocnych połączeń oraz elastyczny bilet, bez problemu znajdziesz taki rejs promem DFDS, który będzie idealnie pasował do Twoich planów – niezależnie od tego czy jedziesz na jeden dzień czy na miesiąc.​

Korzyści:

  • czas przeprawy to tylko 2 godziny
  • do 24 rejsów na dobę na linii obsługiwanej przez prom Dunkierka do Dover i z powrotem​
  • Dunkierka to najbardziej dogodny punkt do rozpoczęcia podróży do Europy
​​
Prom DFDS w porcie

Dover – DUNKIERKA PROM​​

Jako jedyny operator promowy oferujemy rejsy na trasie pomiędzy Dover a Dunkierką. Z liczbą do 24 przepraw na dobę, możesz znaleźć godzinę rejsu idealną dla swoich potrzeb. Zazwyczaj ceny rejsów w nocy są tańsze od tych w ciągu dnia.
 Mapa Europy z Polaczeniami Promowymi

Brama do Polski

Dunkierka jest położona 50 km na północ od Calais, co oznacza, że jest idealnym punktem do rozpoczęcia podróży do Polski lub innych krajów Europy Wschodniej. Dodatkową zaletą jest dogodne połączenie z głównymi szlakami komunikacyjnymi wiodącymi do Europy Wschodniej przez Belgię, Holandię i Niemcy.

 
Dwuch chłopców na pokładzie promu

Wyposażenie promów

Nowoczesne promy są doskonale wyposażone, dzięki czemu pasażerowie mogą się zrelaksować i odpocząć w trakcie krótkiego, 2-godzinnego rejsu. Na naszych podróżnych czekają bary, restauracja, sklep oraz kawiarnia. Na ekranach telewizorów można na bieżąco, śledzić doniesienia z całego świata. Dla dzieci przygotowaliśmy gry zręcznościowe, kącik zabaw oraz pokład spacerowy. W sklepach jest szeroki wybór towarów do drobnych prezentów do rzeczy niezbędnych w podróży.​​​
Uśmiechnięty barman z Food Express

Restauracje i kawiarnie na pokładzie

Samoobsługowa restauracja oferuje w swoim menu szeroki wybór potraw, które naładują Cię energią przed dalszą podróża. Mamy dania również dla wegetarian oraz najmłodszych podróżnych. Jeśli natomiast preferujesz lżejsze dania to w kawiarni kupisz gorące lub zimne napoje oraz przekąski.

więcej informacji​​


​​
​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​​ 

 
​​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​