​Promy z Dover do Calais​

Na szlaku promowym z Dover do Calais pomiędzy Anglią a Francją odbywa się codziennie nawet do 30 rejsów DFDS. Dzięki 2 nowym statkom na tej trasie półtoragodzinna przeprawa przez kanał La Manche staje się jeszcze bardziej dogodnym rozwiązaniem w podróży.

Nasza najszybsza i najpopularniejsza przeprawa promowa z Dover do Calais trwa tylko 90 minut, co pozwala Ci poznawać Europę na Twoich własnych warunkach.

Nie ma ograniczeń dotyczących bagażu, więc nie musisz martwić się ilością spakowanych rzeczy, a podróż Twoim własnym samochodem sprawia, że wszystko jest bardziej komfortowe i mniej stresujące. Podróżując własnym pojazdem możesz odkrywać Francję i Europę w swoim własnym tempie.

Regularne, codzienne kursy pomiędzy Dover a Calais oraz opcja wejścia na pokład promu przed lub po zarezerwowanej przeprawie w przypadku spóźnienia ułatwiają dotarcie do Francji.  ​​

  • Brak ograniczeń dotyczących ilości bagażu
  • Zabierz swój samochód, motocykl lub furgonetkę na krótką, 90-minutową przeprawę promową
  • Liczne punkty gastronomiczne na pokładzie​
20 rejsów na dobę

20 rejsów na dobę

Liczba 20 rejsów na dobę pomiędzy Dover a Calais oznacza, że możesz znaleźć czas przeprawy idealny dla swoich potrzeb, podróżując zarówno w dzień, jak i w nocy. Warto pamiętać o tym, że nocne rejsy są zazywczaj tańsze niż te, które obdywają się w ciągu dnia.
Brama do Polski

Brama do Polski

Port w Calais jest dogodnie położony, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych, które prowadzą do Polski i innych krajów Europy Wschodnie​j. Krótki, bo 90-minutowy, czas rejsu przez Kanał, oznacza, że w dalszą podróż przez Belgię, Holandię i Niemcy, wyruszysz bardzo szybko.

 
Na pokładach promów

Na pokładach promów

Nawet jeśli przeprawa trwa tylko 90 minut to i tak przygotowaliśmy dla podróżnych dużo atrakcji, które uprzyjemnią podróż. Pokładowy bar jest wyposażony w ekrany telewizyjne, na których można sledzić najnowsze informacje z całego świata. Nasz sklep oferuje szeroki wybór towarów, od gazet i kolorowych magazynów do wyrobów tytoniowych i akcesoriów przydatnych w podróży. Dla dzieci przygotowaliśmy natomiast specjalny kącik zabaw.​  

Więcej informacji​​


Kawiarnie i restauracje na pokładzie

Kawiarnie i restauracje na pokładzie

Masz ochotę na lekką przekąskę, czy solidny obiad? W menu naszej samoobsługowej restauracji są potrawy dla każdego, również dla wegetarian oraz dzieci. W kawiarni kupisz natomiast ciepłe lub zimne napoje oraz przekąski.​

Na p​okładzie naszych promów na trasie Dover-Calais​​

 

 
​​​​​ ​

   ​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​