Przeprawa promowa między ​Newcastle do Amsterdamem

Nasze promy kursują codziennie pomiędzy Newcastle w północno-wschodniej Anglii i Amsterdamem w Holandii północnej. Trasa, którą obsługuje prom Amsterdam – Newcastle oraz prom z Newcastle do Amsterdamu jest idealna, jeśli chcesz podróżować między północną Anglią lub Szkocją i północną Europą z twoim pojazdem.​

Zapraszamy na relaksujący nocny przejazd i rozrywkę, z wysokiej jakości restauracjami i wygodnymi kabinami, znaczącymi, że twój urlop rozpoczyna się od wejścia na pokład.

Najważniejsze cechy

  • Rezerwuj teraz na 2017​​​
  • Nocne rejsy, 7 dni w tygodniu w obu kierunkach
  • Cena obejmuje transport dla ciebie, pojazdu i kabinę z łazienką
  • Podróż z pojazdem lub jako pieszy
  • Brak ograniczeń bagażu
  • Możliwy przewóz zwierząt domowych
  • Doskonałe zaplecze rekreacyjne na pokładzie
Relaks na pokładzie to Kucharz przygotowujacy kanapki na promie

Relaks na pokładzie

Z wieloma obiektami rozrywkowymi i rekreacyjnymi znajdującymi się na pokładzie naszych promów, możesz cieszyć się relaksującą przeprawą i spokojnym snem przed dalszą podróż.

Podróżuj na pokładzie, zrelaksuj się i odpręż w barach z piwem, winem i napojami alkoholowymi, zjedz pyszny posiłek w jednej z trzech restauracji. Na pokładzie znajdziesz także kino wyświetlające najnowsze filmy, sklep, kasyno a nawet specjalny klub dla dzieci z zabawkami, grami oraz bezpłatnym komikiem w trakcie wakacji szkolnych.

Pod koniec nocy odpoczniesz w swojej prywatnej kabinie z łazienką potem obudzisz się wypoczęty rano w porze śniadania. Co więcej, oferujemy różne rodzaje kabin do wyboru, możesz wybrać ekonomiczną lub Commodore i podróżować stylowo.

Więcej informacji​

Elastyczne podróżowanie to Samochód z przyczepą kempingową przed wjazdem na prom

Elastyczne podróżowanie

Podróż promem oznacza, że możesz zabrać swój samochód unikając kosztownych wypożyczeń otrzymując całkowitą swobodę i elastyczność.

Nie tylko samochody są mile widziane na naszych promach: podróżuj z samochodem kempingowym, vanem lub przyczepą kempingową, motocyklem lub rowerem.

Bez względu na to, w jaki sposób chcesz się poruszać, gdy jedziesz daleko, to proste gdy podróżujesz promem.

Lokalizacje portów to Most nad kanałem w Amsterdamie o zmroku

Lokalizacje portów

Port DFDS Seaways w Wielkiej Brytanii znajduje się w pobliżu Newcastle​ w północno-wschodniej Anglii, około 115 km/70 mil od granicy ze Szkocją.

W Holandii nasz port znajduje się w Ijmuiden, w pobliżu Amsterdamu. Do tego portu z Niemiec i Belgii dojedziesz w mniej więcej 2 godziny, z Francji są to 3 godziny jazdy. Od granicy z Polską port dzieli około 7 godzin jazdy.

Godziny odjazdów to Prom płynący przez Morze Północne

Godziny Odpraw​

Wyjeżdżając z Newcastle o godzinie 17:00​, będziesz cieszyć się komfortową nocną przeprawą i przyjazdem do Holandii o 9:30.

W przeciwnym kierunku, prom z Amsterdamu do Newcastle odpływa o 17:30, przypływa zaś do Wielkiej Brytanii o 9:00 następnego ranka. ​ ​

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​

​​​