​​PRZEPRAWY PROMOWE Z NEWCASTLE DO HOLANDII​

Odpocznij w trakcie nocnej przeprawy z Newcastle do IJmuiden w pobliżu Amsterdamu. Dzięki rozrywce, doskonałym restauracjom oraz komfortowym kabinom, Twoje wakacje w Amstedamie rozpoczną się w momencie wjazdu na pokład.

Nasze codzienne rejsy promem pomiędzy UK a Holandią to idealny pomysł na podróż, jeśli chcesz spedzić weekend w Amsterdamie, odkrywać Holandię lub inne kraje w Europie. Rezerwuj teraz na następny rok, ponieważ wypłynięcia w 2016 są już dostępne.

  • Nocne rejsy, 7 dni w tygodniu w obu kierunkach (Newcastle – Amsterdam, Amsterdam – Newcastle)
  • Brak ograniczeń bagażowych
  • Cena zawiera kabinę oraz koszt transportu Twojego pojazdu
  • Doskonale wyposażone promy
Ludzie stojący przed zaparkowanym samochodem na tle promu

WYGODNA PODRÓŻMIĘDZY IJMUIDEN DO NEWCASTLE (PROM HOLANDIA – ANGLIA)

Podróż promem do Holandii oznacza, że możesz zabrać swój samochód, rezygnując z wysokich kosztów wynajęcia pojazdu w trakcie Twojej wycieczki do Amsterdamu. Masz również wolność i niezależność w trakcie zwiedzania atrakcji Amsterdamu. Na naszych promach przyjmujemy nie tylko samochody osobowe; przewozimy również budki kempingowe oraz wozy kempingowe, motocykle oraz rowery. O podróżach z samochodem dowiesz się więcej z naszch  przewodników po Holandii. Nie ma znaczenia, jak chcesz podróżować, promem zawsze będzie łatwiej. ​​

Ludzie oglądający pefumy w pokładowym sklepie

MORSKIE PODRÓŻE PROMEM ANGLIA HOLANDIA

Na trasie Newcastle – IJmuiden  operują dwa promy wycieczkowe, doskonale wyposażone, dzięki czemu podróż jest wygodna i można zrelaksować się. Do wyboru masz trzy restauracje, muzykę na żywo, kino, kasyno oraz sklepy. Dla dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw Kids’Club oraz salon gier.

Kanał w Amsterdamie jesienią

ODKRYJ HOLANDIĘ

Podróżowanie po Holandii jest przyjemnością, dzięki doskonałym drogom oraz ładnym krajobrazom za oknem samochodu. Możesz podziwiać pola tulipanów, piaszczyste plaże lub uroczą prowincję. Odpoczniesz w cieniu murów fascynujących miast, Haarlem, Rotterdam czy Haga, wiele turystów decyduje się także spędzić swoje wczasy w Amsterdamie. Każde z tych miejsc ma swoją wyjątkową historie. Holandia gwarantuje szeroką różnorodność wrażeń, bez względu na to, czego konkretnie szukasz w czasie swoich wakacji – zakupów w Amstedamie , zwiedzania nadmorkich miejscowości, czy tez bardziej aktywnego wypoczynku.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej inspiracji, albo nie wiesz do konca co zobaczyć w Amstedamie, polecamy nasz przewodnik turystyczny.

Kościół nad rzeka w Alkmaar

DOOKOŁA HOLANDII

Holandia jest idealnym miejscem na wakacje samochodowe lub krótki wypad, dzięki różnorodności atrakcji – zabytkowych miast, uroczej prowincji oraz świetnym atrakcjom. Nasze promy z Anglii do Holandii  oferują idealny sposób na dotarcie do Europy, z łatwym dostępem do Belgii, Francji, Niemiec i innych krajów.


 

​​​

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​