Quick Book

Promy z Dover do Dunkierki

Podróżuj samochodem przez Kanał La Manche z DFDS Seaways i korzystaj z dogodnych przepraw promowych.

Atrakcje, które czekają na pokładach oraz brak ograniczeń bagażowych sprawią, że to najlepszy i najkorzystniejszy sposób podróżowania z Wielkiej Brytanii do Europey Wschodniej.​

Korzyści:

  • Rezerwuj teraz na 2017​
  • czas przeprawy to tylko 2 godziny
  • do 24 rejsów na dobę pomiędzy Dover a Dunkierką
  • Dunkierka to najbardziej dogodny punkt do rozpoczęcia podróży do Europy
​​Rezerwuj teraz na 2017

Planuj wcześniej i rezerwuj teraz swoją przeprawę promem w 2017. Kup teraz, aby mieć możliwość wyboru najlepszej daty i godziny rejsu!

Dover – Dunkierka

Dover – Dunkierka

Jako jedyny operator promowy oferujemy rejsy na trasie pomiędzy Dover a Dunkierką. Z liczbą do 24 przepraw na dobę, możesz znaleźć godzinę rejsu idealną dla swoich potrzeb. Zazwyczaj ceny rejsów w nocy są tańsze od tych w ciągu dnia.
Brama do Polski

Brama do Polski

Dunkierka jest położona 50 km na północ od Calais, co oznacza, że jest idealnym punktem do rozpoczęcia podróży do Polski lub innych krajów Europy Wschodniej. Dodatkową zaletą jest dogodne połączenie z głównymi szlakami komunikacyjnymi wiodącymi do Europy Wschodniej przez Belgię, Holandię i Niemcy.

 
Wyposażenie promów

Wyposażenie promów

Nowoczesne promy są doskonale wyposażone, dzięki czemu pasażerowie mogą się zrelaksować i odpocząć w trakcie krótkiego, 2-godzinnego rejsu. Na naszych podróżnych czekają bary, restauracja, sklep oraz kawiarnia. Na ekranach telewizorów można na bieżąco, śledzić doniesienia z całego świata. Dla dzieci przygotowaliśmy gry zręcznościowe, kącik zabaw oraz pokład spacerowy. W sklepach jest szeroki wybór towarów do drobnych prezentów do rzeczy niezbędnych w podróży.​​​
Restauracje i kawiarnie na pokładzie

Restauracje i kawiarnie na pokładzie

Samoobsługowa restauracja oferuje w swoim menu szeroki wybór potraw, które naładują Cię energią przed dalszą podróża. Mamy dania również dla wegetarian oraz najmłodszych podróżnych. Jeśli natomiast preferujesz lżejsze dania to w kawiarni kupisz gorące lub zimne napoje oraz przekąski.

więcej informacji​​


​​
​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności . Zastosowanie kart kredytowych i rezerwacja telefoniczna opłat . Warunki zastosowania .​​​ 

 
​​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że nasza dobra praca została zauważona i kolejny raz zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie i na Świecie w 2016 roku (World and Europe's Leading Ferry Operator 2016) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie utrzymujemy od 5 lat, natomiast tytuł Wiodącego Operatora Promowego na Świecie utrzymujemy od 6 lat.
awards​​​​​​