Quick Book

​Promy z Dover do Calais​

Jeśli szukasz najlepszego sposobu przeprawy przez Kanał La Manche ze swoim samochodem. Rejs trwa tylko 90 minut, co oznacza, że możesz ruszyć w dalszą drogę bardzo szybko, co jest zaletą tej trasy.

Korzyści:

  • Rezerwuj teraz na 2017​
  • krótki czas przeprawy, tylko 90 minut
  • do 20 rejsów na dobę pomiędzy Dover i Calais
  • dogodny dostęp do Europy Wschodniej

Rezerwuj teraz na 2017

Planuj wcześniej i rezerwuj teraz swoją przeprawę promem w 2017. Kup teraz, aby mieć możliwość wyboru najlepszej daty i godziny rejsu!

20 rejsów na dobę

20 rejsów na dobę

Liczba 20 rejsów na dobę pomiędzy Dover a Calais oznacza, że możesz znaleźć czas przeprawy idealny dla swoich potrzeb, podróżując zarówno w dzień, jak i w nocy. Warto pamiętać o tym, że nocne rejsy są zazywczaj tańsze niż te, które obdywają się w ciągu dnia.
Brama do Polski

Brama do Polski

Port w Calais jest dogodnie położony, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych, które prowadzą do Polski i innych krajów Europy Wschodnie​j. Krótki, bo 90-minutowy, czas rejsu przez Kanał, oznacza, że w dalszą podróż przez Belgię, Holandię i Niemcy, wyruszysz bardzo szybko.

 
Na pokładach promów

Na pokładach promów

Nawet jeśli przeprawa trwa tylko 90 minut to i tak przygotowaliśmy dla podróżnych dużo atrakcji, które uprzyjemnią podróż. Pokładowy bar jest wyposażony w ekrany telewizyjne, na których można sledzić najnowsze informacje z całego świata. Nasz sklep oferuje szeroki wybór towarów, od gazet i kolorowych magazynów do wyrobów tytoniowych i akcesoriów przydatnych w podróży. Dla dzieci przygotowaliśmy natomiast specjalny kącik zabaw.​  

Więcej informacji​​


Kawiarnie i restauracje na pokładzie

Kawiarnie i restauracje na pokładzie

Masz ochotę na lekką przekąskę, czy solidny obiad? W menu naszej samoobsługowej restauracji są potrawy dla każdego, również dla wegetarian oraz dzieci. W kawiarni kupisz natomiast ciepłe lub zimne napoje oraz przekąski.​

Na pokładzie naszych promów na trasie Dover-Calais​​​

 

 
​​​​​ ​

   ​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności . Zastosowanie kart kredytowych i rezerwacja telefoniczna opłat . Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że nasza dobra praca została zauważona i kolejny raz zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie i na Świecie w 2016 roku (World and Europe's Leading Ferry Operator 2016) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie utrzymujemy od 5 lat, natomiast tytuł Wiodącego Operatora Promowego na Świecie utrzymujemy od 6 lat.
awards​​​​​​