PRZEPRAWY PROMEM NEWHAVEN–DIEPPE

Przepraw się przez Kanał naszą trasą z Newhaven do Dieppe. W 4 godziny przepłyniesz w komfortowych warunkach z południa Anglii do Normandii we Francji.

Co więcej, koszt przeprawy rozpoczyna się już od £49 za samochód + 2 dorosłych w jedną stronę! Podróżujesz z rodziną? Koszt przeprawy za samochód + 2 dorosłych i 2 dzieci rozpoczyna się już od £56.50 w jedną stronę.

  • 3 rejsy dziennie w obu kierunkach od 1 maja do 30 września
  • 2 rejsy dziennie poza sezonem
  • Krótka 4-godzinna przeprawa
  • Brak ograniczeń bagażowych

Brama do Europy

Nasza trasa Newhaven-Dieppe oferuje doskonały dostęp do Normandii, Bretanii, centralnej oraz zachodniej Francji i dalej. Dieppe to port położony najbliżej Paryża.

Wybierz podróż swoim samochodem, motocyklem, kamperem, rowerem, czy pieszo i w odróżnieniu od linii lotniczych, nie martw się się o ograniczenia bagażowe.

WYGODNA PRZEPRAWA

WYGODNA PRZEPRAWA

Nasza promy do Dieppe z UK wypływją 2 lub 3 razy dziennie (w zależności do sezonu), a przeprawa do celu podróży trwa tylko 4 godziny. Sprawdź rozkład rejsów na trasie Newhaven-Dieppe.

Na pokładzie jest restauracja, sklep, bar z widokiem na otwarte morze. To wszystko sprawia, że Twoje wakacje rozpoczynają się w momencie wjazdu na prom w Newhaven. Dzieci uwielbiają nasz pokład słoneczny, ale specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy również kącik zabaw.

Rezerwując prom do Dieppe, automatycznie otrzymujesz dostęp do rozkładanych foteli w przestrzeni wypoczynkowej, w trakcie rejsu, dzięki czemu możesz odpocząć i wyspać się. Możesz również zarezerwować - za drobną opłatą dodatkową - kabinę prywatną z łazienką/toaletą i dwoma lub czterema wygodnymi łożkami, które zapewnią odpoczynek i sen w trakcie rejsu.

więcej informacji​​

 

WYJĄTKOWA FRANCJA

WYJĄTKOWA FRANCJA

Nikt nie będzie zaskoczony, kiedy dowie sie, że Francja jest najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnym na świecie. Zachwycają nie tylko miasta, jak Paryż, Rouen czy Amiens, ale również wspaniała wybrzeże, z wyjątkowymi klifami i plażami, na północy Francji. Kiedy uzupełnimy to dziedzictwem kulturowym, to wniosek jest jeden - Francja ma wszystko, czego potrzebują turyści.

Północna Francja, ze swoimi lasami, dolinami oraz łąkami, to idealne miejsce na wypoczynek dla wielbicieli spacerów, wypraw pieszych, jazdy na rowerze, wędkarstwa, żeglarstwa oraz gry w golfa.

Jeśli lubisz dobre jedzenie to Normandia jest miejscem, które musisz odwiedzić, aby delektować się smakiem sera camembert, Calvadosa i cydra. Możesz również odwiedzić najbardziej magiczny park rozrywki w Europie: Disneyland Paris. Z naszego portu w Dieppe masz najbliżej do Paryża, dzięki czemu jest to idealny punkt startowy Twoje podróży.

PODRÓŻ ZE ZWIERZĘTAMI DOMOWYMI

PODRÓŻ ZE ZWIERZĘTAMI DOMOWYMI

Pasażerowie mogą podróżować ze swoimi zwierzętami domowymi na pokładach promów do Dieppe z UK, po spełnieniu warunków programu DEFRA Pet Travel Scheme (PETS), dzięki czemu cała rodzina może wypocząć na wakacjach.

Dodatkowo, oprócz trasy Newhaven-Dieppe, oferujemy codzienne przeprawy przez Kanał do Francji na innych trasach:

PODRÓŻ RODZINNA

PODRÓŻ RODZINNA

Nasze promy przez Kanał z Newhaven to idealny sposób na rozpoczęcie rodzinnych wakacji w Europie. Oprócz wygodnych, rozkładanych foteli w przestrzeni wypoczynkowej i kabin prywatnych oraz pokładu słonecznego, w naszej ofercie jest również specjalna strefa zabaw dla dzieci.

 

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​