Quick Book

Promy & mini – rejsy z DFDS Seaways

Promy i mini rejsy DFDS Seaways.

Nasze, nowoczesne promy nie mają sobie równych w kwestii zaprojektowania i funkcjonalności z wygodnym otoczeniem i nowoczesnymi udogodnieniami sprawiającymi, że podróż staje się czystą przyjemnością.

Na pokładzie znajdziesz duży wybór restauracji, barów, kawiarni, sklepów pełnych okazji cenowych i klasyczne kajuty, aby zapewnić wygodną, przyjemną podróż sprawiając, że poczujesz się jak w domu.

Na pokładzie wszystkich, naszych promów znajdują się również obszary zabaw dla dzieci, aby przeprawa również dla nich była dobrą zabawą, podczas gdy ich rodzice mogą zająć się zakupami lub rozrywkami, takimi jak bilard, gry wideo czy nawet kino, w zależności od promu i trasy podróży.

W sklepach można znaleźć wysokiej jakości perfumy, kosmetyki, słodycze, rzeczy przydatne w podróży, piwa, wina, mocne alkohole i wiele innych. Nie zabraknie również ofert specjalnych umożliwiających duże oszczędności w porównaniu z cenami w sklepach w mieście.

Przeprawy promowe DFDS Seaways

DFDS Seaways jest jedną z największych na świecie spółką promową z promami pływającymi na wielu morzach świata łącząc kraje i ludzi.

Obszary naszej działalności obejmują północną Europę z krajami takimi jak Wielka Brytania, Holandia, Niemcy, Dania, Norwegia, Szwecja i Litwa.

Stale zdobywamy wyróżnienia za nasze usługi promowe i po raz kolejny w 2012 r. zdobyliśmy prestiżowy tytuł „Wiodącego operator promowego w Europie” (Europe’s Leading Ferry Operator) podczas World Travel Awards. Już po raz szósty udało nam się zdobyć wyróżnienie World Travel Award.

Te nagrody są odzwierciedleniem naszej nowoczesnej floty, dogodnych harmonogramów i dobrze opracowanych rozkładów, najwyższej jakości usług na pokładach, obsługi klienta i bardzo konkurencyjnych cen przepraw promowych.

​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności . Zastosowanie kart kredytowych i rezerwacja telefoniczna opłat . Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że nasza dobra praca została zauważona i kolejny raz zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie i na Świecie w 2016 roku (World and Europe's Leading Ferry Operator 2016) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie utrzymujemy od 5 lat, natomiast tytuł Wiodącego Operatora Promowego na Świecie utrzymujemy od 6 lat.
awards​​​​​​