​WYJĄTKOWA ZNIŻKA £10 – PROMY DO FRANCJI

Niedawno świętowaliśmy Tłusty Czwartek i z tej okazji chcielibyśmy zaoferować Ci zniżkę w wysokości £10 na przeprawę w jedną stronę i £20 w dwie strony z Dover do Dunkierki lub do Calais.
Dzięki temu, cena za Twoją wycieczkę do Europy będzie zaczynała się od £35 w każdą stronę, a wliczony jest już transport Twojego samochodu oraz do 9 pasażerów! Jeśli dokonasz rezerwacji 24 godziny przed wypłynięciem, obowiązywać Cię będzie opłata w wysokości £50.

  • Wyjątkowa zniżka
  • Wybór spośród 2 tras i 54 rejsów dziennie
  • Brak ograniczeń bagażowych
  • Podróżowanie własnym samochodem
  • Świetne udogodnienia na pokładzie

Zobacz jak rodzina Fałkowskich podróżowała do Polski, aby odwiedzić swoich bliskich i przyjaciół.

 

​ 

Dover-Dunkirk

Dover-Dunkierka

Spośród naszych wszystkich przepraw w dzień i w nocy, na pewno znajdziesz taką, która idealnie Ci będzie pasowała. Nasz rejs z Dover do Dunkierki trwa jedynie 2 godziny i dopływa do naszego najbardziej oddalonego na wschód portu, niecałe 10km od Belgii. Dodatkowo, jak tylko zjedziesz z promu, łatwo znajdziesz wjazd na autostradę i od razu ruszysz w trasę do Polski.

Dover-Calais

Dover-Calais

Jedyne 90 minut, tyle zajmuje przedostanie się do Francji naszym promem kursującym z Dover do Calais. Rozpocznij swoją podróż przyjemnym rejsem, a później łatwo odnajdziesz autostradę, która poprowadzi Cię przez piękne krajobrazy Belgii i Niemiec podczas Twojej drogi do domu.

Gateway to Poland

Gateway to Poland

DFDS zapewnia dziennie 54 przeprawy promowe do Francji. Nieważne do którego portu przypłynąłeś, wrócić możesz zarówno z Dunkierki jak i z Calais. Dodatkowo, możesz jechać własnym samochodem, co jest niesamowicie wygodne i daje Ci totalną wolność. Nie obowiązują żadne ograniczenia bagażowe, więc możesz spakować co tylko chcesz.

Couple onboard

Udogodnienia na pokładzie

Z pewnością znajdziesz na pokładzie coś co sprawi, że podróż minie Ci w mgnieniu oka. Zjedz coś lekkiego lub pełny posiłek, zaspokoimy każdy apetyt. Możesz również się po prostu zrelaksować z drinkiem oglądając najnowsze wiadomości oraz wydarzenia sportowe na naszych telewizorach. Na pokładzie znajduje się również sklep oraz plac zabaw, a nawet pokój z grami zręcznościowymi dla dzieci.

Oferta jest dostępna dla samochodów do 2,35 m wysokości i do 9 osób lub motocykli / motocykli z koszami bocznymi dla maksymalnie 2 osób, dodatkowa opłata w wysokości £50, dotyczy rezerwacji dokonanych w dniu podróży. Opłaty za zmiany w wysokości £10 obowiązują w każdym kierunku. Ceny zależą od dostępności, a oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie. Obowiązują opłaty za rezerwacje dokonane telefonicznie. Obowiązują ogólne zasady.​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2018 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​