DOVER-FRANCJA | ZNIŻKA DO 20% NA REJSY PROMEM

Dzięki naszej ofercie „Od zmierzchu do świtu", jeśli podróżujesz od między 22:00 a 6:00 rano, możesz zaoszczędzić do 20% na rejsie. Promocja obejmuje połączenia z Dover do Dunkierki oraz do Calais aż do grudnia, w zależności od dostępności!

  • Oszczędzisz do 20% na rejsy nocą i o poranku
  • Krótki czas przepraw​
  • Wspaniałe udogodnienia na pokładzie
DFDS Promy

Dlaczego promem?

Jeśli wybierzesz rejs między 22:00 a 6:00 rano, na drodze będzie znacznie mniejszy ruch, a kolejki w porcie o wiele krótsze. Dodatkowo, nasze atrakcje na pokładzie są otwarte całą noc, więc nie będziesz się nudził. Możesz odpocząć z drinkiem, złapać coś do jedzenia, kupić sobie coś nowego albo po prostu popatrzeć się w gwiazdy z naszego górnego pokładu. Aby zapewnić sobie dodatkowy komfort, wykup dostęp do Premium Lounge, gdzie czekają na Ciebie darmowe owoce, ciastka, gorące i zimne napoje, a wszystko to za jedyne £12pp.

DFDS promy

Dwie trasy do Francji

Rejs z Dover do Dunkierki trwa 2 godziny, natomiast do Calais, zaledwie 90 minut. Możesz potem szybko wrócić na drogę i kontynuować swoją podróż. W naszym rozkładzie na pewno znajdziesz godzinę, która idealnie wpisze się w Twój plan wycieczki. Aby zapewnić Ci jeszcze większy komfort, nie musisz się martwić o nadbagaż, bowiem nie ma co do tego żadnych ograniczeń. Weź ze sobą co tylko chcesz, także zwierzaki, za które obowiązuje symboliczna opłata.

Ważne informacje

Korzystając z naszej letniej promocji „Od zmierzchu do świtu", za mniejszą cenę możesz popłynąć tylko w wybranych czasach rejsów, nie możesz dokonywać zmian oraz nie możesz uzyskać zwrotu pieniędzy

Cena oparta na przeprawie promowej Dover-Dunkierka. Oferta jest dostępna w przypadku rezerwacji w jedną lub w dwie strony dla samochodów o wysokości do 2,35 m oraz do 9 osób i motocykli / motocykli z koszami bocznymi do 2 osób. Obowiązują daty wykluczenia. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie. 

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​