W 2018 Promy Amsterdam Newcastle do 15% Taniej

Zamierzasz podróżować pomiędzy UK a Polską w 2018 roku? Oferujemy do 15% zniżki na rejsy w jedną stronę oraz rejsy powrotne w obu kierunkach pomiędzy Newcastle a Amsterdamem. Dzięki naszej ofercie możesz podróżować taniej!

Kup bilet w wybranych datach w 2018 roku już dziś wpłacając teraz tylko 15% depozytu.

  • Do 15% zniżki na przeprawy pomiędzy Amsterdamem & Newcastle
  • 15% depozyt
  • Zapłać za rejs 70 dni przed wypłynięciem
  • Wybrane daty przez cały 2018 rok
  • Podróż własnym samochodem & brak ograniczeń bagażowych
Z Amsterdamu do Newcastle

Z Amsterdamu do Newcastle

Nasza nocna przeprawa pomiędzy naszym portem w Holandii a Newcastle to fantastyczny sposób na podróż pomiędzy UK a Europą. Jeśli wybierasz się z lub do północnej Anglii, Szkocji lub Irlandii, to ta trasa jest najlepsza dla Ciebie. Dzięki naszym doskonale wyposażonym promom, z barami, restauracjami, placem zabaw dla dzieci, kinem, kasynem i innymi atrakcjami, podróż upłynie szybko i przyjemnie.

Dlaczego prom

Dlaczego prom

Podróżując promami DFDS nie musisz martwić się stresującymi odprawami, ponieważ u nas ta procedura jest łatwa. Dodatkowo, nasze przestronne promy oferują możliwość spacerów, również wewnątrz. Możesz korzystać z fantastycznego wyposażenie, w środku i na zewnątrz, skąd masz doskonały widok otwartego morza oraz.

Przyczyny podróżowania promem​

Ceny uzależnione od dostępności. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie. Dodatkowe opłaty za transakcje kartami kredytowymi i przez centrum telefoniczne. Obowiązuje regulamin. Oferta jest dostępna na rejsy w jedną stronę oraz rejsy powrotne. Oferta dostępna dla samochodów & motocykli/motocykli z koszem do 2 osób. Różnica w cenie musi zostać zapłacona 70 dni przed wypłynięciem. Z oferty wyłączone są kabiny Commodore i Commodore De Luxe.​

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​