​​Zaoszczędzisz £10 w każdą stronę | na trasie Dover - Dunkierka & Calais

Ta promocja potrwa krótko, więc musisz się pospieszyć, aby zaoszczędzić po £10 w każdą stronę na trasie pomiędzy Dover i Dunkierką & Calais.

To jest Twoja szansa, aby pojechać swoim samochodem i zabrać aż do 9 pasażerów do Francji. Ceny zaczynają się od £35 w jedną, a £70 w dwie strony, ale musisz zarezerwować rejsy przed 2 kwietnia 2019 roku. 

  • Przeprawa trwa jedynie 2 godziny
  • 24 rejsy dziennie
  • Szybki dostęp na północ Francji, do Belgii oraz Holandii
  • Wygodne i nowoczesne promy
​​
DLACZEGO PROMEM?

Dlaczego promem?

Zapomnij o stresujących procedurach odprawy. Na nasz statek wjedziesz bez problemu i odprawisz się z własnego samochodu. Możesz nawet wybrać pierwszeństwo wjazdu, jeśli masz taką ochotę. W naszych przestronnych kajutach można spokojnie rozprostować nogi, a jeśli wejdziesz na pokład, przed Twoimi oczami ukaże się zapierający dech w piersiach widok Białych Klifów.

DOVER - DUNKIERKA

Dover - Dunkierka

Nasz rejs z Dover do Dunkierki trwa jedynie dwie godziny. Dunkierka jest usytuowana niecałe 10 kilometrów od granicy z Belgią. Co więcej, jest idealnie skomunikowana z trasami prowadzącymi na północ Francji, do Niemiec, Holandii, Polski oraz do wielu innych krajów. Dzięki temu jest to idealny wybór, jeśli planujesz pojechać do Północnej lub Wschodniej Europy.

UDOGODNIENIA NA POKŁADZIE

Udogodnienia na pokładzie

Co prawda nasz rejs do Francja jest bardzo szybki, ale dbamy o to, aby Twoja podróż była jak najbardziej relaksująca i bezproblemowa. Na pokładzie znajdują się restauracje oferujące gorące posiłki, bary, miejsce do zabawy dla dzieci oraz sklep. Zapraszamy także do naszej Premium Lounge, gdzie czeka na Ciebie darmowe prosecco oraz wiele więcej atrakcji.

CUDOWNA FRANCJA

Cudowna Francja

Francja jest znana na całym świecie ze swoich stylowych miast, romantycznych zamków, pięknych wiejskich krajobrazów oraz przepysznej kuchni. Nie ważne, czy planujesz wakacje dla całej rodziny, romantyczny weekend, czy może wyprawę na narty ze znajomymi, Francja to idealne miejsce dla Ciebie.

Oferta dotyczy tylko przejazdów na trasie Dover - Francja. Oferta jest dostępna w przypadku rezerwacji w jedną lub w obie strony dla samochodów o wysokości do 2,2 mi do 9 osób lub motocykli / motocykli z koszami bocznymi do 2 osób. Obowiązują opłaty za zmianę w wysokości £20.​

Zastrzeżenie: Ceny są uzależnione od dostępności, a oferty mogą zostać wycofane w dowolnym momencie. Obowiązują opłaty za rezerwacje telefoniczne. Obowiązują warunki umowy. ABTOT zapewnia ochronę rezerwacji zgodnie z punktem 19 naszych warunków rezerwacji. 

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2018 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​
​​

​​