UP DO 15% ZNIŻKI NA PRZEPRAWĘ Z NEWCASTLE DO AMSTERDAMU

Podróżując promem zyskujesz dodatkowy wolny dzień. Skorzystaj ze wspaniałych atrakcji na naszym pokładzie i zapomnij o stresach związanych z lotniskami. Nasze rejsy sprawiają, że zaczniesz swoje wakacje w momencie wejścia na pokład.

Ponadto, zaplanuj swoje wakacje w 2019 roku z wyprzedzeniem i zaoszczędź 15% na przeprawie w jedną lub w dwie strony z Newcastle do Amsterdamu.

Zarezerwuj daty swojej podróży w 2019 roku i wpłać jedynie 15% całej kwoty rezerwacji  

  • Zniżka do 15% na przeprawę Newcastle-Amsterdam
  • 15% depozytu
  • Zapłać resztę 10 tygodni przed wypłynięciem
  • Dokonaj zmian w rezerwacji za darmo do 28​​ lutego 2019 roku
  • Dostępne dla samochodów & motocykli
Why travel by Ferry?

Dlaczego promem?

Podróż promem sprawi, że zaczniesz swoje wakacje jeszcze wcześniej. Zapomnij o długich i stresujących procedurach odprawy. Na promie odprawa jest łatwa i przyjemna. Co więcej, nie musisz martwić się o tłum w samolocie ani dodatkowo płacić za więcej miejsca na nogi. A co powiesz na Twoją własną kabinę? Na naszym przestronnym statku znajdziesz dużo miejsca, aby rozprostować nogi czy to na zewnątrz czy na pokładzie, skąd również możesz podziwiać spektakularne widoki. Taka podróż to nic innego jak dodatkowe dni wakacji.

Newcastle to Amsterdam

Newcastle-Amsterdam

Nasza nocna przeprawa z Newcastle do naszego holenderskiego portu blisko Amsterdamu jest fantastycznym sposobem na przedostanie się na kontynent. Co więcej, jeśli popłyniesz ze swoim samochodem, po dobiciu do portu możesz pojechać, dokąd zapragniesz i nie martwić się o wypożyczenie pojazdu. Na naszych promach nie obowiązują restrykcje bagażowe, a zatem możesz spakować co tylko chcesz, od sprzętu narciarskiego po wędki.

Onboard facilities

Usługi na pokładzie

Promy pływające w nocy na trasie Newcastle-Amsterdam mają wiele atrakcji na pokładzie, które sprawią, że nie będziesz się nudził podczas całej swojej podróży. Są tam 3 bary, dwie fantastyczne restauracje serwujące rozmaite dania z karty oraz szwedzki stół. Ponadto, na pokładzie znajduje się kino, w którym wyświetlane są najnowsze filmy, kasyno, dobrze wyposażony sklep oraz plac zabaw dla dzieci.

Explore Europe

Odkryj Europę

Z naszego portu w Holandii masz fantastyczny dostęp do całej Europy. Odkryj holenderskie skarby takie jak Kinderdijk, wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Możesz jechać do Niemiec, aby podziwiać przepiękne krajobrazy rodem z baśni przeplatające się ze spektakularnymi zamkami. Udaj się do Belgii, aby poznać galijską kuchnię i kulturę we Francji. Jeśli natomiast nie masz na to ochoty, zatrzymaj się w jednym z 23 pięknych Ośrodków Wypoczynkowych mieszczących się w Holandii, Niemczech i Belgii. Będziesz mógł tam spędzić czas z rodziną, pary znajdą romantyczne zakątki, a grupy inne ciekawe atrakcje.

Obejrzyj nasze filmiki

Zobacz jak wycieczka do Europy promem wygląda naprawdę

​​

 

​​

 

 

Ta oferta jest dostępna na trasie w jedną lub w dwie strony na rejsy wypływające z Newcastle. Oferta dla samochodów & motorów z bocznymi koszami. Saldo musi być opłacone na 10 tygodni przed wypłynięciem. Kabiny Commodore oraz Commodore De Luxe są wyłączone z oferty.  

Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności, a oferty mogą zostać wycofane w każdym momencie. Obowiązują opłaty za rezerwacje telefoniczne. Obowiązują ogólne warunki. ​

Rezerwacji należy dokonać na 3 miesiące przed wypłynięciem.​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2018 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​


 

​​​​