£15 Taniej powrotne Promy do Francji

Z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja DFDS oferuje £7.50 zniżki na rejsy w jedną stronę, oraz £15 zniżki na rejsy powrotne do Francji. Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty wystarczy zarezerwować rejs przed 3 maja.

  • 54 rejsy na dobę
  • Brak ograniczeń bagażowych
  • Daty podróży do końca 2018 roku
  • ​Podróż własnym samochodem & brak ograniczeń bagażowych

​​ 

ŚWIĘTUJ Z NAMI

Świętuj z nami

Bierzemy udział w tegorocznej Majówce! Oferujemy do £15 zniżki na promy pomiędzy Dover a Francją. Zapraszamy na Festiwal Days Of Poland, który odbędzie się 6 maja w Londynie w Potters Field Park. Na naszym stoisku przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym specjalną ofertę zniżkową!

TWOJA BRAMA DO POLSKI

Twoja brama do Polski

Chcemy mieć pewność, że godziny naszych przepraw są dopasowane do każdego rozkładu dnia, czy planu podróży, dlatego oferujemy 54 rejsy na dobę pomiędzy Dover a Francją. Do wyboru są dwa porty we Francji, Dunkierka oraz Calais, które oferują idealny dostęp do głównych autostrad, dzięki którym dotrzesz do Polski szybko i bezpiecznie.

DOVER-DUNKIERKA

Dover-Dunkierka

Przeprawa na naszej trasie Dover-Dunkierka trwa tylko 2 godziny, natomiast z Dunkierki do granicy z Belgią masz tylko 6 mil. Natomiast rejs z Dover do Calais to tylko 90 minut. Z obu portów masz idealny dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych, dzięki czemu podróż będzie łatwa i przyjemna.​

DLACZEGO PROM

Dlaczego prom?

Nasze nowoczesne promy to najlepszy sposób na dostanie się na kontynent. Możesz rozprostować nogi, zjeść coś dobrego i podziwiać piękne widoki otwartego morza. Dla dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw, dla rodziców bary i restauracje.

WYPOSAŻENIE NA POKŁADZIE​

​​Obejrzyj video

Sprawdź jak podróżowała do Polski, na pokładzie jednego z naszych promów, rodzina Falkowskich.

​​

Oferta dostępna dla rezerwacji w jedną stronę oraz rezerwacji powrotnych. Oferta dostępna dla samochodów 2.35m wysokości oraz do 9 osób lub dla motocykli/motocykli z koszem do 2 osób. Opłata £10 za zmiany na każdym odcinku podróży. Opłata £20 za rezerwację w dniu podróży.

Ceny uzależnione od dostępności. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie. Dodatkowe opłaty za transakcje kartami kredytowymi i przez centrum telefoniczne. Obowiązuje regulamin​.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​