Oferta na wcześniejsze rezerwacje Dover - Dunkierka

Zawsze opłaca się planować swoje podróże z odpowiednim wyprzedzeniem. Dla osób, które już teraz chcą zarezerwować swój rejs w przyszłym roku przygotowaliśmy specjalną ofertę - 10% zniżki na wszystkie przeprawy promowe do 30 czerwca 2016 roku na naszej trasie Dunkierka - Dover. Rezerwacja rejsów do 31 stycznia 2016.

  • Zaoszczędź 10% na przeprawach promowych pomiędzy Dover a Dunkierką
  • Podróż w dowolnym czasie do 30 czerwca 2016
  • Do 24 rejsów na dobę
  • Brak ograniczeń bagażowych
Brama do Polski

Brama do Polski

Bez względu na to, czy podróżujesz z UK do Polski lub w odwrotnym kierunku, nasza trasa pomiedzy Dover a Dunkierką oferuje szybką i wygodną przeprawę przez Kanał. Nasz port w Dunkierce jest położony 25 mil na północ od Calais, co oznacza, że jest tym portem we Francji, z którego masz najbliżej do Polski. Port w Dover jest natomiast łatwo osiągalny z głównych miast w Wielkiej Brytanii. Na trasie pomiędzy Dover a Dunkierką oferujemy do 24 rejsów na dobę. Czas przeprawy to tylko 2 godziny, a rejsy odbywają się w dzień oraz w nocy. Jesteśmy pewni, że znajdziesz przeprawą dogodną dla siebie.

Relaks na pokładzie

Relaks na pokładzie

Nasze przeprawy Dover - Dunkierka są krótkie, ale na pokładzie oferujemy wiele rozrywek. Możesz spędzić ten czas w barze na pokładzie, śledząc najnowsze informacje na ekranach TV. Możesz również zjeść smaczny posiłek w restauracji samoobsługowej, zrobić zakupy w sklepie lub po prostu odetchnąć morskim powietrzem spacerując po pokładzie słonecznym. Najmłodsi pasażerowie mogą natomiast spędzić czas w specjalnie zaprojektowanym dla nich kąciku zabaw.

Co przygotowaliśmy dla na pokładzie

Dlaczego podróż promem?

Dlaczego podróż promem?Podróż promem, własnym samochodem, jest najlepszym sposobem na przeprawę z Wielkiej Brytanii na kontynet z wielu powodów. Po pierwsze, to Ty decydujesz o tym, jak podróżujesz. Po drugie, nie ma ograniczeń bagażowych, więc możesz zabrać dowolną liczbę walizek i toreb. Co więcej, za drobną opłatą możesz przewieźć swojego psa lub kota. Więcej informacji na temat podróży ze zwierzętami domowymi znajdziesz na tej stronie.

Ważna informacja

Oferta jest dostępna na rejsy w jedną stronę oraz powrotne dla samochodów plus do 9 pasażerów oraz dla motocykli/motocykli z koszem plus do 2 pasażerów. Opłata dodatkowa £20 za rezerwacje w dniu podróży. Opłata dodatkowa £10 za zmiane każdego odcinka podróży. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie. Oferta ważna na rejsy do 11 czerwca 2016.

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​