FRANCJA-DOVER | DO 20% TANIEJ PRZEPRAWY PROMOWE

Podróżując pomiędzy godziną 22.00 a godziną 6.00 możesz zaoszczędzić do 20% w ofercie “Od zmierzchu do świtu”. Oferta ważna na rejsy z Dunkierki i Calais do Dover, do grudnia 2018 roku. ​​

  • Zaoszczędzisz 20% na wybranych przeprawach w nocy i wcześnie rano
  • Krótki czas przeprawy
  • Doskonale wyposażone promy

Od zmierzchu do świtu

Wybierając przeprawę pomiędzy godziną 22.00 a godziną 6.00 unikniesz korków na drogach oraz kolejek w portach. Pamiętaj, że bary, restauracje oraz sklepy na naszych promach są otwarte również w nocy. Odpoczniesz z napojem w dłoni, obejrzysz wiadomości w na dużym ekranie TV lub zaspokoisz głód przekąską lub solidnym obiadem. Dodatkowo, za £12/os. możesz wykupić dostęp do Saloniku Premium, z przekąskami (owoce, ciastka, herbata, kawa, zimne napoje).

Wyposażenie na pokładzie​

do UK

2 trasy do UK

Nasze rejsy są krótkie, trwają tylko 2 godziny z Dunkierki do Dover, lub 90 minut z Calais do Dover. Dzięki temu możesz ruszyć w dalszą podróż bezpośrednio po opuszczeniu promu. Dzięki liczbie rejsów znajdziesz taki, który odpowiada Twoim potrzebom. 

​Dla wygody pasażerów nie mamy ograniczeń bagażowych - możesz zabrać tyle walizek, ile potrzebujesz. Zwierzęta domowe podróżują z nami za małą opłatą dodatkową.

Nasz promy​

Ważna informacja

Rezerwując zniżkowy rejs w ofercie “Od zmierzchu do świtu”, możesz podróżować tylko i wyłącznie tylko w zarezerwowanych godzinach, nie możesz dokonywać poprawek i nie możesz uzyskać zwrotu pieniędzy.

Cena obliczona dla przeprawy Dunkierka-Dover. Oferta dostępna w wybranych godzinach na przeprawy w jedną stronę oraz przeprawy powrotne dla samochodów do 2.35 m wysokości oraz do 9 osób oraz dla motocykli/motocykli z koszem do 2 osób. Obowiązuje opłata dodatkowa £20 za rezerwacje w dniu podróży, Cena uzależniona od dostępności. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie.​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​