jesienne wypady

Krótka wycieczka to idealny sposób na powrót do młodszych lat, który da Ci szansę odkrycia nowych kultur, krajów i miast. Nasza jesienna oferta daje Ci możliwość podróży promem w dwie strony z Dover do Dunkierki lub do Calais od £4​5, a na miejscu możesz zostać 1, 3 albo 5 dni.

  • 1, 3 oraz 5-dniowe przejazdy w dwie strony
  • Dover - Dunkierka lub Calais od £4​5 w dwie strony
  • Wybrane daty aż do 17​​ grudnia 2018
  • Aż do 54 rejsów dziennie

​​Musisz wrócić w ciągu jednego dnia od wypłynięcia.

Musisz wrócić w ciągu trzech dni od wypłynięcia.

​​Musisz wrócić w ciągu pięciu dni od wypłynięcia.

WYCIECZKA JEDNODNIOWA

Przypłyniesz do Francji i cały dzień będziesz mógł odkrywać setki kilometrów niesamowitej linii brzegowej oraz przepiękne miasteczka portowe takie jak Boulogne-sur-Mer.

W centrum tego miasteczka znajdują się takie atrakcje jak Centrum Morskie Nausicaa National, Bazylika Matki Boskiej Niepokalanego Poczęcia oraz najdłuższa krypta we Francji. W Boulogne-sur-Mer znajduje się również fantastyczny targ rybny, na którym można dostać ponad 70 rodzajów ryb.

PRZEWODNIK NA JEDNODNIOWĄ WYCIECZKĘ​

WYCIECZKA TRZYDNIOWA

Nasza trzydniowa oferta daje Ci trochę więcej czasu na odkrywanie uroków Francji. Ciesz się historycznym dziedzictwem tego kraju w Saint-Omer. Ta średniowieczna katedra to przykład przepięknej gotyckiej budowli, a samo miasto pochodzi z VII wieku. La Coupole jest przykładem najnowszej historii Francji. W tym bunkrze z okresu II Wojny Światowej znajduje się teraz muzeum. Skosztuj kultury galijskiej w muzeum sztuki Louvre-Lens, z bogatą kolekcją dzieł sztuki.

PRZEWODNIK NA TRZYDNIOWĄ WYCIECZKĘ​

WYCIECZKA PIĘCIODNIOWA

Nasza najdłuższa opcja daje Ci największą swobodę odkrywania Europy w trakcie krótkiej wycieczki. Spędź ten czas zwiedzając francuskie zamki i pałace. Chateau de Chantilly wychodzi przepięknie na zdjęciach, a znajduje się w niewielkiej odległości od jednego z naszych francuskich portów. Warto odwiedzić Pałac Wersalski, niegdyś rezydencję królewską, a obecnie muzeum, a także Pałac Fontainebleau.

PRZEWODNIK NA PIĘCIODNIOWĄ WYCIECZKĘ​

ATRAKCJE NA POKŁADZIE

Nasze atrakcje na pokładzie sprawią, że Twoja podróż minie bardzo szybko. Nasze restauracje oferują wszystko, od gorących posiłków po lżejsze przekąski i słodkości. Możesz też udać się prosto do baru na drinka i podziwiać wspaniałe panoramiczne krajobrazy. Na pokładzie znajduje się również sklep, gry wideo oraz plac zabaw dla dzieci. Nie zapomnij udać się na pokład, aby zobaczyć słynne Białe Klify i pooddychać świeżym, morskim powietrzem.

ATRAKCJE NA POKŁADZIE​

Ważne informacje

Ceny tutaj oparte są na trasie Dover – Dunkierka. Obowiązują daty wykluczenia od 28 marca do 28 października. Dodatek £5 dotyczy trasy do Calais. Oferta jest dostępna przy rezerwacji rejsu w dwie strony tylko dla samochodów o 2,35m wysokości i 9 osób oraz motocykli/ motocykli z bocznym pokładem na maksymalnie 2 osoby. Podróż musi rozpocząć się w Dover. Dodatkowa opłata w wysokości £20 dotyczy rezerwacji dokonanych na 24 godziny przed podróżą. Opłaty za zmiany w wysokości £10 obowiązują w każdą stronę.

Ceny zależą od dostępności, a oferty mogą zostać wycofane w dowolnym momencie. Obowiązują opłaty za rezerwację telefoniczna. Obowiązują Ogólne warunki umowy​. ​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​