Jesienna Ucieczka – 10% Taniej Przeprawy Dover-Francja

Ubierz się ciepło i zarezerwuj jesienną wycieczkę korzystając z 10% zniżki na przeprawy pomiędzy Dover a Dunkierką i Calais - oferta jest ważna do 15 listopada. Podróżuj do Polski otoczony jesiennymi kolorami, lub przepraw się do Dover i sprawdź, jak pięknie wygląda brytyjska prowincja skąpana w kolorach jesieni.

  • 10% taniej przeprawy Dover-Dunkierka & Calais
  • Do 54 rejsów na dobę
  • Oferta dostępna dla rejsów w jedną stronę oraz powrotnych, w obu kierunkach
​​
Piękna Polska

Piękna Polska

Poczuj niezwykłą jesień w Polsce. Spróbuj wyjątkowych racuchów z jabłkami, zupy z grzybów leśnych, lub wybierz się na spacer przez urocze pola i pagórki. 

Nie zapomnij o tym, aby odwiedzić kilka niezwykłych zamków i pałaców, aby poczuć atmosferę dawnych czasów. Poczekaj na zachód słońca, który w połączeniu z wyjątkową architekturą stworzy niezapomniany spektakl.

Jesień w Wielkiej Brytanii

Jesień w Wielkiej Brytanii

Jesienią brytyjskie miasta oraz prowincja są niczym ilustracje w książkach. Możesz wybrać się do przytulnego pubu na piwo, lub na spacer wśród uroczych chatek w Cotswolds, albo krętych uliczek większych miast. Jeśli będzie padał deszcz to zawsze może wstąpić na herbatę z tradycyjnymi brytyjskimi przekąskami..

Przewodnik po Anglii

Dover-Francja

Dover-Francja

Dzięki ofercie do 54 rejsów na dobę pomiędzy Dover a Francją, zawsze znajdziesz ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Nasza przeprawa Dover-Dunkierka trwa tylko 2 godziny, natomiast Dover-Calais tylko 90 minut. Dzięki podróży własnym samochodem możesz cieszyć się swobodą, dodatkowo korzystając z braku ograniczeń bagażowych, dzięki czemu spakujesz wszystko, co chcesz, bez dodatkowych opłat. Nasze porty we Francji są idealnie skomunikowane z głównymi szlakami drogowymi prowadzącymi do Polski.

Promy do Francji

Wyposażenie promów

Wyposażenie promów

Nasze przeprawy do Dunkierki i Calais nie trwają długo, ale nawet w takim krótkim czasie nie będziecie się nudzić w trakcie podróży. Restauracje na pokładzie oferują smaczne jedzenie, w barach dostępne są najlepsze napoje. System ekranów TV pozwala na bieżąco śledzić najnowsze informacje z całego świata. Dla dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw, dla dorosłych bardzo dobrze wyposażony sklep.

Wyposażenie na pokładach​

Obejrzyj nasz film

Zobacz, jak rodzina Falkowskich podróżowała do Polski na spotkanie z rodziną i przyjaciółmi.

​​​

Oferta jest dostępna dla rejsów w jedną stronę oraz rejsów powrotnych, dla samochodów do 2.35m wysokości plus do 9 podróżnych oraz dla motocykli/motocykli z koszem plus do 2 podróżnych. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie. Cena uzależniona od dostępności. Obowiązuje regulamin. Obowiązują dodatkowe opłaty za transkakcje kartami i przez centrum telefoniczne.

​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności . Zastosowanie kart kredytowych i rezerwacja telefoniczna opłat . Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​