DOVER – FRANCJA PRZEPRAWA PROMEM – ZAOSZCZĘDZISZ DO £15

Przepłyń promem z Dover do Francji i przekonaj się, że to najlepszy sposób na przeprawę na kontynent. Dodatkowo, zarezerwuj bilet przed 12 października, a zaoszczędzisz £7.50 lub €7,50 na przeprawie w jedną stronę, a £15 lub €15 w dwie strony.​​​

  • Aż do £15 zniżki na przeprawę Dover - Dunkierka oraz Calais
  • Aż do €15 zniżki na przeprawę Dunkierka oraz Calais - Dover
  • Aż do 54 rejsów dziennie
  • Świetne wyposażenie na pokładzie
  • Brak restrykcji odnośnie bagażu

Dover – Francja

Nasza przeprawa promem z Dover do Dunkierki oraz z Dover do Calais jest idealna dla każdego kto podróżuje do Europy Wschodniej. Nasz port w Dunkierce jest naszym francuskim portem, który jest najbliżej Polski. Znajduje się niecałe 10km od belgijskiej granicy i zapewnia idealne połączenie ze wschodem. Co więcej, zarezerwuj przeprawę na listopad, aby móc świętować Dzień Niepodległości w Polsce, a z powrotem zabierz ze sobą swoje wszystkie ulubione polskie przysmaki.

Francja - Dover

Nasz port w Dover jest idealną bramą do Wielkiej Brytanii, z dostępem do najlepszej w Anglii sieci autostrad. Jest zaledwie 2 godziny od Londynu, a łatwo dostępne są również Manchester oraz Newcastle. Przyjedź do Wielkiej Brytanii, aby świętować Dzień Niepodległości Polski ze znajomymi i rodziną na wielu wydarzeniach, które zaplanowane są, aby uhonorować ten dzień.

Wyposażenie na pokładzie

Mimo, że jest to krótka przeprawa, na pokładzie znajdziesz wiele zajęć. Rozrywki od restauracji do strefy zabaw dla dzieci nie dadzą Ci się nudzić nawet przez chwilę. Możesz nawet po prostu usiąść i zrelaksować się z drinkiem oglądając najnowsze wiadomości na naszym telewizorze z płaskim ekranem, a także zrobić małe zakupy w sklepie pokładowym.

Wyposażenie na pokładzie​

Dlaczego prom?

Podróżowanie promem daje Ci wolność, aby zabrać ze sobą na kontynent swój samochód. Co więcej, nie ma żadnych restrykcji bagażowych, więc możesz wziąć ze sobą wszystko czego potrzebujesz. Możesz rozkoszować się miejscem na pokładzie i wdychać świeże, morskie powietrze podziwiając zapierające dech w piersiach widoki.

Zobacz nasz film

Zobacz jak rodzina Fałkowskich wraca do Polski, aby spotkać się z rodziną i przyjaciółmi.

Oferta jest dostępna dla rezerwacji w jedną lub w dwie strony dla samochodów o maksymalnej wysokości do 2,35m oraz do 9 osób lub motocykli (motocykle z siedziskiem bocznym na max 2 osoby). Ceny mogą się zmienić w zależności od dostępności, a promocje mogą zostać wycofane w każdym momencie. Dodatkowe opłaty za rezerwacje telefoniczne. Obowiązują warunki użytkowania​.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​