W 2018 Promy Dover Francja do 15% Taniej

Zamierzasz podróżować pomiędzy UK a Polską w 2018 roku? Oferujemy do 15% zniżki na rejsy w jedną stronę oraz rejsy powrotne w obu kierunkach pomiędzy Dover i Calais lub Dover i Dunkierką. Dzięki naszej ofercie możesz podróżować taniej!

Kup bilet w wybranych datach w 2018 roku już dziś wpłacając teraz tylko 15% depozytu. Resztę zapłacisz 30 dni przed podróżą.

  • Do 15% zniżki na przeprawy pomiędzy Dunkierką, Calais i Dover
  • 15% depozyt
  • Zapłać za rejs 30 dni przed wypłynięciem
  • Wybrane daty przez cały 2018 rok
  • Podróż własnym samochodem & brak ograniczeń bagażowych
​​​
Z Dunkierki & Calais do Dover

Z Dunkierki & Calais do Dover

Nasze przeprawy pomiędzy Dunkierką, Calais i Dover trwają tylko 2 godziny i 90 minut. Oferujemy do 54 rejsów na dobę, na tych trasach. 

To najlepsza propozycja podróży z i do południowej Anglii. Na naszych promach są bary, restauracje, kąciki zabaw dla dzieci oraz inne atrakcje.

Dlaczego prom?

Dlaczego prom?

Podróż promem jest łatwa, pozbawiona stresu w trakcie odprawy, zapewnia komfort podróży własnym samochodem. Nasze wygodne promy oferują więcej atrakcji i przestrzenie niż zatłoczone samoloty. Możesz rozprostować nogi, zjeść coś dobrego i podziwiać piękne widoki otwartego morza.


Oferta dostępna dla rezerwacji w jedną stronę oraz rezerwacji powrotnych. Oferta dostępna dla samochodów 2.35m wysokości oraz do 9 osób lub dla motocykli/motocykli z koszem do 2 osób. Opłata £10 za zmiany na każdym odcinku podróży. Opłata £20 za rezerwację w dniu podróży. Różnica w cenie musi zostać zapłacona 30 dni przed wypłynięciem. Ceny uzależnione od dostępności. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie. Dodatkowe opłaty za transakcje kartami kredytowymi i przez centrum telefoniczne. Obowiązuje regulamin.

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​