DO PRZODU POLSKO | LATO Z POLSKĄ PIŁKĄ NOŻNĄ

​​Połączyliśmy siły z Szymonem Skalskim, dwukrotnym mistrzem świat we “freestyle football” oraz z młodymi piłkarzami z IBB Polonia Londyn FC, aby wspierać polską piłkę nożną. Zarezerwuj podróż promem DFDS do UK, kibicuj polskim piłkarzom.

  • 54 rejsy na dobę
  • Brak ograniczeń bagażowych
  • Podróż własnym samochodem
​ ​

SZTUCZKI PIŁKARSKIE NA PROMIE

Sztuczki piłkarskie na promie

Dwukrotny mistrz świata we “freestyle football”, Szymon Skalski z Polski, odwiedził nasz prom King Seaways, aby pokazać kilka swoich sztuczek. W przygotowanym przez nas materiale video możecie zobaczyć, jak poradził sobie z przeszkodami, które spotkał na swojej drodze.

NASZ SPONSORING

Nasz sponsoring

Rozumiemy doskonale, jak ważne jest wspieranie lokalnych społeczności, dlatego z dumą sponsorujemy IBB Polonia Londyn Football Club. Grzegorz Niski, szef klubu nie kryje zadowolenia z naszego wsparcia: “Cieszymy się, że DFDS dołączył do naszych sponsorów, aby wesprzeć rozwój projektu. Mamy nadzieję, że to początek współpracy pomiędzy IBB Polonia a DFDS”.

NASZE PRZEPRAWY

Nasze przeprawy

Nasze przeprawy z Dunkierki oraz Calais do Dover trwają 2 godziny lub 90 minut. Wyposażenie promów gwarantuje wygodną podróż. Na pasażerów czekają, restauracja 7 Seas, sklep oraz bar, w którym można odpocząć z ulubionym napojem w dłoni. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalny kącik zabaw.

Wyposażenie promów​

BRAMA DO UK

Brama do UK

DFDS oferuje do 54 rejsów na dobę pomiędzy Francją a UK, ułatwiając podróż własnym samochodem do Wielkiej Brytanii. Nasz port w Dover jest doskonale położony, oferując łatwy dostęp do sieci angielskich autostrad, które ułatwiają podróż.


Cena uzależniona od dostępności. Obowiązuje regulamin​.


ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​