Taniej Przeprawy Newcastle-Amsterdam w 2018

Zarezerwuj teraz swoją przeprawę promem w 2018 roku na trasie Newcastle - Amsterdam. Kupisz rejs w najlepszej cenie oraz dacie podróży. Dodatkowo, przez krótki okres czasu, oferujemy 15% zniżki oraz tylko 15% depozytu!

Nie czekaj! Promocja trwa tylko do 30 listopada 2017…​

  • 15% zniżki
  • Oferta dla wszystkich typów pojazdów oraz pasażerów pieszych
  • W najlepszych datach
  • Doskonale wyposażone promy
  • Brama do Europy
​​​
Twoja przeprawa

Twoja przeprawa

Doskonale wyposażone promy na nocnej trasie Newcastle-Amsterdam gwarantują wspaniała podróż od początku do końca. Dla gości przygotowaliśmy 3 bary, włącznie z nocnym klubem oraz barem koktajlowym. 

Kasowe hity prosto z Hollywood można obejrzeć w naszym kinie. Dla miłośników trochę innych emocji czeka kasyno. 

W pokładowym sklepie można kupić wszystko, od pamiątek po odzież znanych projektantów. Dla dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw oraz salon gier.

Wyposażenie promów


Rewolucja w restauracjach

Rewolucja w restauracjach

W 2018 roku wprowadzamy zmiany w naszych restauracjach. Korzystając z rad naszych pasażerów przygotowaliśmy 3 wyjątkowe miejsca. Restauracja “Explorer’s Kitchen” oferuje szeroki wybór dań, od kuchni amerykańskiej do hinduskiej, od śródziemnomorskiej do azjatyckiej. W restauracji à la carte “North Sea Bistro”, oferujemy sezonowe menu ze świeżo przygotowanymi daniami z ryb, mięs, oraz potrawami dla wegetarian. Jeśli masz ochotę na coś słodkiego to zapraszamy do kafejki, Coffee Crew.

Nasze restauracje

Dlaczego prom?

Dlaczego prom?

Podróż promem to idealny pomysł na dotarcie do celu. Gwarantujemy najlepsze ceny! Dodatkowo możesz podróżować własnym samochodem, dzięki czemu nie musisz płacić za wynajem auta u celu wyprawy. Nasze promy oferują dużo przestrzeni potrzebnej do wypoczynku, oraz gwarantują niesamowite widoki w trakcie rejsu.​

Trasa do Polski

Trasa do Polski

Nasza przeprawa Newcastle-Amsterdam to idealny pomysł na dotarcie na kontynent. Bez ograniczeń bagażowych, z wolnością podróży własnym samochodem, Twoja podróż będzie prosta i łatwa. 

Dojazd do Polski gwarantuje doskonała sieć autostrad, która rozpoczyna się już w naszym porcie w Holandii.

Sprawdź nasze nagrania video

Przepraw się promem na kontynent razem z naszymi pasażerami. ​

Różnicę w depozycie należy zapłacić 70 dni przed wypłynięciem. Cena uzależniona od dostępności. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie. Obowiązuje regulamin oraz opłaty za transkacje kartami kredytowymi.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​