​​​​​Typy pojazdów

Typy pojazdów i ich wymiary na trasie Dover-Dunkierka/Calais: 

Sanochód

Samochód < 1.85m x 4.5m
Samochód < 2.35m x 6m
Car Low Clear < 4.35m x 4.5m
Samochód < 4.35m x 8m
Samochód < 4.35m x 10m
Maksymalnie 9 pasażerów 

Samochód kempingowy

Kemping < 4.35m x 7m
Kemping < 4.35m x 10m

Minibus maksymalnie 15 pasażerów

Jeśli twój mini bus nie spełnia warunków
skontaktuj się z nami 

Motocykl

Motocykl - z maksymalnie
2 pasażerami podróżującymi pojazdem tego typu.

Motocykl z bocznym wózkiem-
Opłata dotyczy 2 pasażerów;
z maksymalnie 4
pasażerami mogącymi podróżować tym typem pojazdu.

Rower

Rower (tylko 1)- maksymalnie 1
pasażer

Samochód dostawczy

​Van < 4.35m x 6m
Van < 4.35m x7m ​

Przyczepa

Mini przyczepa < 2m x 2.35m
Przyczepa < 4.35m x 5m
Przyczepa < 4.35m x 8m 

Przyczepa kempingowa

Przyczepa kempingowa < 4.35m x 5m
Przyczepa kempingowa < 4.35m x 8m

​Uwaga, ważne informacje: Jeżeli pojazd jest używany do przewozu towarów w celach zarobkowych jest klasyfikowany jako pojazd towarowy i będzie na niego nałożona opłata według obowiązujących taryf towarowych w momencie odprawy. DFDS Seaways zastrzega sobie prawo do wglądu do wnętrza pojazdów prywatnych samochodów dostawczych w celu upewnienia się, że nie są one wykorzystywane do celów komercyjnych. W przypadku odmowy dostępu przez kierowcę, DFDS Seaways może, według własnego uznania, pobierać odpowiednią opłatę towarową lub odmówić przewozu pojazdu. W przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta towarowego. Tel +44 01304 874001 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: dover.freightbookings@dfds.com.

Wysokość: podczas rezerwacji, konieczne jest, aby zadeklarować prawidłową wysokość pojazdu (łącznie z ładunkiem na dachu) pojazdy o wysokości powyżej 1,85 m nie pasują do wszystkich obszarów na naszych pokładach.

Długość: nasza standardowa długość pojazdów mieszcząca się to 4.55m  (z wyłączeniem przyczep lub tylnego bagażnika). Jeśli pojazd jest dłuższy niż 4,5 m (w tym wszelkie tylnych przewoźników i innych kształtek) upewnij się, że wybrałeś odpowiednią długość podczas rezerwacji online lub za pośrednictwem naszego centrum kontaktowego.

Wszystkich reklamowanych ofert dla pojazdów pasażerskich nie stosuje się do wszelkich pojazdów ponad 10 metrów długości i / lub powyżej 4,35 m wysokości, oraz do tych przewożących towary handlowe podlegające dokumentacji celnej.

Maksymalna waga prywatnych pojazdó dopuszczonych jako jednostki osobowego do celów prywatnych - 3,5 tony, typowy (L) 6-8m, kategoria B - UK prawo jazdy.

Jeśli pojazd nie spełnia żadnej z kategorii opisanych powyżej lub w przypadku jakichkolwiek innych pytań dotyczących pojazdów, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Ceny są uzależnione od dostępności. Płatności kartami kredytowymi i rezerwacje telefoniczne podlegają opłacie. Zapoznaj się z Regulaminem

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​