Rodzaje biletów DFDS

Rodzaje ofert DFDS Seaways.

Oferujemy 2 rodzaje biletów dla naszych trasach z Dover do Francji:

Oferta Flexi

Elastyczne godziny podróży – możliwość przeprawy w ciągu 72 godzin przed lub po zarezerwowanej przeprawie bez ponoszenia dodatkowych kosztów, w zależności od ilości dostępnych miejsc.

Darmowe zmiany – opłata jedynie za różnice w cenie podróżując ponad 72 godziny przed lub po zarezerwowanej przeprawie.

Pełna refundacja – możliwość uzyskania 100 % refundacji, w przypadku anulowania rezerwacji 48 godzin lub więcej przed planowaną godziną przeprawy (po złożeniu pisemnej prośby do Działu ds. anulacji rezerwacji)

Oferta ta była wcześniej znana jako Premium

Oferta Ekonomiczna

Brak refundacji w przypadku anulowania rezerwacji.

Bilet ekonomiczny pozwala podróżować za darmo jednym rejsem przed lub po twoim zarezerwowanym, w zależności od dostępności.

Obowiązuje opłata w wysokości £10 za zmiany dokonane do każdego odcinka przeprawy (tam i z powrotem) dodatkowo do wszelkich różnic w cenie.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że nasza dobra praca została zauważona i kolejny raz zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie i na Świecie w 2016 roku (World and Europe's Leading Ferry Operator 2016) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie utrzymujemy od 5 lat, natomiast tytuł Wiodącego Operatora Promowego na Świecie utrzymujemy od 6 lat.
awards​​​​​​