Oferty i Promocje

Ten rozdział zawiera ważne informacje i warunki dotyczące naszych oferta, promocji i ofert specjalnych.

Wyszukiwarka najtańszych połączeń

Vouchery

Using Vouchers

Wszystkie oferty są ograniczone pod względem miejsca, rejsów i dat, są aktualne w chwili publikacji i mogą zostać odwołane bez powiadomienia.

Rezerwacje promocyjne można zmienić za opłatą, ale bez refundacji lub możliwości odwołania.

Oferty promocyjne nie mogą być łączone z innymi ofertami, bonami, nie podlegają dalszym zniżkom. Taryfy promocyjne nie są dostępne podczas rezerwacji w porcie.

O ile nie zostało to inaczej określone w ofercie, voucherze, wszystkie promocje podlegają również regulaminowi dotyczącemu warunkom przewozu DFDS Seaways (które zawierają ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności).

Zobacz pełny regulamin.  

Promocyjne oferty na wykupione vouchery

Wszystkie promocyjne vouchery na ofertę DFDS Pasażerskie Usługi Promowe można wykorzystać do wykupu usługi, ale tylko raz. Po dokonaniu rezerwacji, dostarczymy państwu numer rezerwacji. Na tym etapie nie można dokonać w niej już żadnych zmian.

Vouchery nie są zbywalne, chyba że podano inaczej, i nie mogą być sprzedawane na wolnym rynku, bez wyraźnego upoważnienia DFDS. Dodatkowe usługi mogą być dostępne do rezerwacji za dodatkową opłatą podczas realizacji kuponu.

Promocyjny darmowy 2-nocny Mini Rejs
Posiadacz darmowego 2-nocnego Mini Rejsu może zabrać do 3 osób na pokład ze sobą, na trasie określonej, w specjalnej cenie, pod warunkiem, że mają one tę samą kabinę z właścicielem. Jeśli zdecydują się podróżować samodzielnie, należy zarezerwować za pośrednictwem naszego centrum kontaktowego. Będziesz podróżować bezpłatnie w 4-osobowej kabinie z widokiem na morze, dzieląc się z innymi posiadaczami oferty. Wspólne kabiny są podzielone na część damską i męską, ale mogą być także mieszane. Żadne preferencje nie mogą być zagwarantowane w dzielonych kabinach.

Jedna osoba może dokonać jednej rezerwacji; oferta musi być ogłoszona w chwili dokonywania rezerwacji i nie mogą być wymieniane z mocą wsteczną. Zmiany potwierdzonej rezerwacji nie mogą zostać dokonane. Rezerwacje anulowane będzie podlegały opłacie w wysokości 100% wartości taryfy. Brak refundacji na utracone lub niewykorzystane  rejsy. Darmowy 2-nocny Mini Rejs; nie ma odpowiednika o wartości pieniężnej i nie może być wymieniane na gotówkę. Darmowy 2-nocny mini rejs są nie jest zbywalny, nie może być sprzedawany na wolnym rynku

Voucher pokładowy

Voucher można zrealizować tylko w pokładowym sklepie, nie obowiązuje w żadnym z punktów sprzedaży posiłków  znajdujących się na pokładzie ani na zakup tytoniu. Jest ważny tylko podczas danego rejsu, wskazanego w potwierdzeniu rezerwacji. Tylko jeden kupon będzie oferowany za rezerwację.

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz potwierdzenie rezerwacji e-mailem, a na ostatniej stronie niniejszego potwierdzenia znajdziesz swój pokładowy voucher. Prosimy wydrukować potwierdzenie rezerwacji i zabrania wszelkich stron ze sobą, w tym voucher na ostatniej stronie.

Główny klient danej rezerwacji (czyli nazwisko podane w potwierdzeniu rezerwacji) musi przedstawić zarówno zawieszkę samochodową wraz voucherem potwierdzenia rezerwacji w momencie zakupu. Kupon nie jest ważny bez zawieszki samochodowej. Uwaga, jeśli rejs się rozpoczął, nie ma możliwości pójścia do swojego samochodu, aby zabrać zawieszkę, nie zapomnij wziąć jej ze sobą.

The customer booking details on your car hanger must match those on your booking confirmation voucher. Identification may be required to verify the name on the booking confirmation matches that of the person making the purchase. The onboard voucher cannot be exchanged for cash and no change will be given.

Szczegółowe informacje o kliencie muszą zgadzać się z tymi na zawieszce i tymi na voucherze z potwierdzeniem rezerwacji. Identyfikacja może być wymagana, aby sprawdzić czy nazwisko na potwierdzeniu rezerwacji zgadza się z osobą która dokonuje zakupu. Pokładowy voucher nie podlega wymianie na gotówkę ani żadnym innym zmianom.​

Promocyjny program depozytowy

Kaucja jest zwykle równa 25% wartości rezerwacji, chyba że zaznaczono inaczej w promocji. Depozyty są płatne w całości w momencie rezerwacji. Pełna płatność musi być dokonana co najmniej na 70 dni przed wyjazdem.

Ponieważ zaczynamy ponosić koszty w związku z warunkami zawartymi w twojej rezerwacji od chwili jej potwierdzenia oraz ponieważ nie jesteśmy w stanie odsprzedać twojej rezerwacji, anulując ją na 71 dni lub więcej przed wyjazdem poniesiesz stratę depozytu, anulowanie na 70 dni lub mniej przed wyjazdem skutkuje opłatą w wysokości 100% ceny całkowitej. Składki ubezpieczeniowe i opłaty rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.​

Tematyczne i muzyczne imprezy na pokładzie

Wszystkie tematyczne i muzyczne wydarzenia będzie również podlegają regulaminowi -warunkom rezerwacji i warunkom przewozu DFDS Seaways (które zawierają ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności), w każdym przypadku podlegają wymogom minimalnej liczby.

Wyjątkowo imprezy tematyczne oraz wydarzenia na pokładzie może być odwołane lub przełożone przez DFDS Seaways, zespół, wykonawców lub partnera wydarzeń z różnych powodów, z powodu warunków atmosferycznych lub innych przypadkach, które mogą mieć wpływ na wykonawców, pracowników lub słuchaczy.

Twoim zadaniem jest ustalenie, czy zdarzenie zostało anulowane, lub daty i godziny każdego przesuniętej imprezy. Jeśli nastąpiła zmiana / odwołanie rezerwacji skontaktuj się z DFDS Seaways by otrzymać dokładne instrukcje dotyczące odjazdu, a my postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Jeśli zdarzenie zostanie odwołane lub przełożone, dołożymy wszelkich starań, aby powiadomić posiadaczy biletów o odwołaniu po otrzymaniu odpowiedniego powiadomienia. Nie gwarantujemy, że posiadacze biletów zostaną poinformowani o takim odwołaniu przed datą imprezy z powodu nieprzewidzianych okoliczności.​

Żetony Tesco Clubcard Boost

Klienci Tesco Clubcard mogą używać, jako pełnej lub częściowej opłaty do £210 ich Tesco Clubcard żetonów Boost na usługi transportowe na naszej  trasie Dover – Dunkierka i Newcastle – Amsterdam.

Wszystkie żetony Boost Tesco Clubcard przez pasażerów DFDS mogą być używane w płatnościach tylko za usługi, dla których są one przeznaczone. Clubcard Boost mogą być używane tylko w naszych specjalnych taryfach Tesco Clubcard; podlega ograniczeniom miejsca, rejsów i dat. Muszą one zostać zadeklarowane w momencie rezerwacji, nie mogą być wymieniane z mocą wsteczną i mogą być użyte tylko raz. Brak zmiany będą, jeśli wartość żetonów jest wyższa od kosztów podróży. Dodatkowe usługi mogą być dostępne do rezerwacji za dodatkową opłatą, podczas gdy wykorzystywania vouchera. Pozostałe środki należy wpłacić w momencie rezerwacji.

Po dokonaniu rezerwacji, dostarczymy państwu numer rezerwacji, a na tym etapie żadne zmiany w niej nie będą mogły już zostać dokonane. Jeśli użyte żetony Clubcard Boost nie zostaną zatwierdzone przez DFDS z Tesco Clubcard ciągu 7 dni od daty wstępnej rezerwacji rezerwacja zostanie anulowana.

Żetony Tesco Clubcard Boost nie są zbywalne, chyba że podano inaczej, i nie mogą być sprzedawane na wolnym rynku, bez wyraźnego upoważnienia DFDS. Dodatkowe usługi mogą być dostępne do rezerwacji za dodatkową opłatą podczas realizacji kuponu.

Twoja podróż musi zostać zarezerwowana w okresie 6 miesięcy ważności żetonów Clubcard Boost, jednak nie musisz podróżować w tym okresie. Wszystkie rezerwacje będą również przedmiotem Regulaminu rezerwacji i warunków przewozu DFDS Seaways (który zawiera ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności). Rezerwacji nie można dokonać online i podlegają opłacie rezerwacyjnej.

Więcej informacji

Oferta wiele wycieczek

Dostępna na obu pojedynczych i dwustronnych przepraw na naszych trasach z Dover do Dunkierki i z Dover do Calais, oferta oznaczona jako wiele wycieczek oznacza, że zapłacisz ustaloną cenę za wszystkie podróże w danym okresie. Im więcej podróżujesz, tym więcej oszczędzasz!

Taryfa wiele wycieczek obowiązuje dla samochodów (poniżej 2.35m wysokości i mniej niż 6 m długości) plus do 9 osób lub motocykl z przyczepą plus 2 osoby. Uzupełnienia mają zastosowanie dla dodatkowych pasażerów i wybranych wyjazdów w sezonie. Oferta wielu wycieczek nie może być odsprzedawana na wolnym rynku, bez wyraźnego upoważnienia DFDS Seaways. Dodatkowe usługi mogą być dostępne do rezerwacji za dodatkową opłatą, gdy zrealizujesz swoją ustaloną cenę podróży. Rezerwacje są bezzwrotne.

Musisz potwierdzić wybrane przeprawy telefonicznie przed przybyciem do portu. Wszystkie rezerwacje uzależnione są od dostępności godziny i daty.​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​