​Terminal promowy w kopenhadze

Terminal promowy w Kopenhadze – dla połączeń do Norwegii

Zlokalizowany jest w północno-wschodniej części miasta tuż przy obwodnicy O2.

By uzyskać więcej informacji na temat rezerwacji przeprawy promowej do Norwegii z pojazdem, prosimy odwiedzić zakładkę połączenia promowe.

Adres: Dampfærgevej 30, 2100, Kobenhavn O, Denmark.

Getting to the port by car

Z południa:

Z Południa: Należy przejechać przez Kongens Nytorv udając się prosto ulicą Bredgade i dalej przez Grønningen. Skręć w prawo w Folke Bernadottes Allé (tuż przed stacją kolejową Østerbro) dalej prosto przez Kalkbrænderihavnsgade i skręcając w prawo w Dampfærgevej.

Z północy:

Bardzo łatwo jest trafić na terminal jadąc samochodem od północy. Jadąc prosto Lyngbyvejen należy skręcić w Jagtvej. Jadąc prosto dalej przez 700m Strandboulevarden, później w lewo w Århusgade za ok 300m. Skręcając w prawo w Kalkbrænderihavnsgade i jadąc prosto należy skręcić w lewo w Dampfærgevej.

Terminal ulokowany jest przy Søndre Frihavn – obwodnica O2 – (Kalkbrænderihavnsgade).

Passenger Cars and Freight Vehicles:

Odpłynięcie: kierując się według znaków drogowych, które wskazują drogę odprawy.

Przypłynięcie: kierując się według znaków drogowych, które wskazują drogę do centrum miasta, obwodnicę O2 oraz autostradę Rødby/Odense.

Parking space:

Mamy miejsca parkingowe w pobliżu punktu odpraw samochodowych. Gość powinien mieć bilet parkingowy, które otrzymuje w terminalu w punkcie odprawy. Nadajemy numer pod którym powinien zostać zaparkowany samochód. Następnie wsiądź w samochód i jedź do małej sygnalizacji świetlnej. Tam trzeba skręcić w prawo i stamtąd mogą zobaczyć miejsca parkingowe z numerami. Zaparkuj samochód pod nadany numer. 

Getting to and from the port by bus

Możesz skorzystać z autobusu DFDS Seaways lub  or the public bus service 26. Both offer frequent services to and from the city centre.  For more information visit: http://www.rejseplanen.dk

Getting to the Port by Train

There are good train connections between Copenhagen and other major destinations in Denmark. The capital can be reached in under 4 hours. For information on current train schedules please visit: www.dsb.dk

Taksówką

Po przypłynięciu: są dwa pasy znajdujące się przed budynkiem terminalu DFDS Seaways.

Przed wypłynięciem: naprzeciwko budynku terminalu DFDS znajduje się pas dla taksówek.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​