Port promowy kilonia

Ważne informacje

Promy DFDS Seaways kursują z terminal promowego w Kłajpedzie do Karlshamn i Kilonii. Od 05-26-2015 nasze promy na trasie Kłajpeda-Karlshamn są realizowane z nowego terminalu centralnego w Kłajpedzie (CKT ), zlokalizowanego przy Baltic pr.40.

Międzynarodowy Port Promowy jest zlokalizowany w południowo-zachodniej części Kłajpedy. Więcej informacji i mapę nowego portu znajdą państwo w dokumencie, który jest do pobrania poniżej:

Klaipeda-Karlshamn.pdf

The German port city of Kiel gives access to and from Klaipeda in Lithuania. With access by car or train, getting to the port of Kiel couldn't be easier

Jak dojechać do terminalu promowego jadąc z Hamburga

Jedź autostradą A7 w kierunku Flensburga. Na węźle Bordesholm z autostrady A7 kieruj się na trasę A215 w kierunku Blumenthal/ Kiel. Podążaj za znakami drogowymi Ostuferhafen/Klaipėda, aby wyjechać z autostrady A 215. Następnie udaj się zgodnie za wskazówkami znaków drogowych, które doprowadzą Cię do portu.

Jak dojechać do terminalu promowego jadąc z Flensburga

Z Flensburga jedź autostradą A7 w kierunku Hamburga. Na skrzyżowaniu autostrad w Rendsburg z autostrady A7 kieruj się na trasę A210 w kierunku Kiel/Bredenbek. Na skrzyżowaniu autostrad Kiel-West zjedź na trasę A215. Podążaj za znakami drogowymi Ostuferhafen/Klaipėda, aby wyjechać z autostrady A 215. Następnie jedź zgodnie ze wskazaniami znaków drogowych, które doprowadzą Cię do portu.

Niemieckie koleje

Należy udać się do Głównego Dworca Kolejowego w Kilonii, wsiąść w autobus nr 11, który jedzie w kierunku Dietrichsdorf, a następnie wysiąść na przystanku autobusowym Grenzstrasse. Następnie można wziąć taksówkę z dworca, która kosztuje około 12.00 Euro.

Odprawa

Odprawa pasażerów rozpoczyna się 3 godziny przed rozpoczęciem rejsu. Wszyscy pasażerowie muszą zostać odprawieni na godzinę przed wypłynięciem. 

Adres portu: DFDS Seaways Baltic GmbH, Ostuferhafen 15, 24149 Kiel, Germany

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​