​Informacje o porcie w Dunkierce

DFDS obsługuje popularny pasażersko-towarowy port w Dunkierce w północnej Francji, jesteśmy jedyną firmą pływającą promami z Dover do Dunkierki. Port jest trzecim największym we Francji, dzięki lokalizacji między Londynem, Brukselą oraz Paryżem.

Gwarantujemy bezstresowy i łatwy wjaz i zjazd z promu, który został unowoczesniony. Uznawany jest za wygodniejswzy niż oddalony of 45 km port w Calais.

Nasz nowy terminal portowy w Dunkiece znajduje się 800 metrów od starego terminału portowego Loon Plage. Otwarty w 2016 rokuy, nowy termminał posiada nowy wjazd, nowe punkty odprawy, oraz biuro rezerwacji. 

Adres: Terminal Roulier du Port Ouest, Port 5625, F-59279 Loon-Plage, Dunkerque.  

Współrzędne geograficzne: 51º01.261N 002º11.868E

Dojazd do promu w Dunkierce​

  • A25 Lille: zjedź w A16, w kierunku Calais.

  • A16 Dunkierka/Belgia: zjedź zjazdem 53 (24), następnie podążaj za oznaczeniami do portu „Port Rapide/Car Ferry"

  • St Omer: droga D600 przecina A16 bezpośrednio do terminalu.

  • Centrum Dunkierki: podążaj za oznaczeniami na Calais – kierując się trasą A16 do zjazdu 53 (24) lub na RN1 za oznaczeniami do portu „Loon Plage/Car Ferry"

Proces odprawy („Check in”)

Podróżujący z DFDS muszą przejść kontrolę graniczną przed dostaciem do punktów odpraw. Podrużując do portu wskazane jest przybyć 45 minut przed wypłynięciem promu (90 minut w godzinach szczytu).

Udogodnienia w Porcie w Dunkierce​

Port w Dunkierce oferuje szeroką gamę udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Personel jest w stanie pomóc, jeśli wymagasz pomocy. W terminalu znajduje się pełen zakres usług od wygodnych salonów, barów, toalet i placów zabaw dla dzieci po parkingi samochodowe.

>> Pobierz mapę portu w Dunkierce

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​