​​Port DFDS Seaways w Amsterdamie​

Port DFDS Seaways w Amsterdamie zlokalizowany jest w małym mieście IJmuiden, znajdującym się na obrzeżach Amsterdamu. Port ma doskonałe połączenia z głównymi szlakami komunikacyjnymi.

Adres:

Terminal Felison, 
Sluisplein 33, 
1975 AG IJmuiden, 
Netherlands.

JAK DOTRZEĆ DO TERMINALA SAMOCHODEM

Podróżując autostradą A9 z Amsterdamu, Hagi, Haarlemu lub Alkmaar, na skrzyżowaniu należy zjechać na Ijmuiden. Następnie jedź wzdłuż kanału i skręć w prawo na "Pontplein", nadal będziesz jechać wzdłuż kanału, tylko po prawej jego stronie. Jedź prosto, pod wiaduktem i na rondzie skręć w prawo. Teraz jedziesz na "Halkade", tą drogą dotrzesz do terminalu Felison.

Parkowanie w IJmuiden jest możliwe za darmo. Możesz także zostawić pojazd na naszym parkingu za 6 euro za noc.

JAK DOTRZEĆ AUTOKAREM

Nasz autokary w Newcastle rozpoznasz po logo DFDS.

Z portu w North Shields do centrum Newcastle dotrzesz płacąc tylko £4.00 za osobę, w jedną stronę (£3.00 za dziecko i bezpłatna podróż dla niemowląt i dzieci do 4 roku życia).

Rozkład jazdy autokarów jest dostosowany do rozkładu rejsów naszych promów. Podróż, w zależności od warunków na drodze, zajmuje około 20-30 minut.

Przystanek autobusowy w centrum Newcastle znajduje się przy Bewick Street naprzeciwko Central Station.

Z CENTRUM AMSTERDAMU

Autokary obsługuje nasz partner firma Browers, która komunikuje port w IJmuiden z centrum Amsterdamu, w cenie £6 za jedną osobę, w jedną stronę.

Rozkład jazdy autokarów jest dostosowany do rozkładu rejsów naszych promów. Podróż, w zależności od warunków na drodze, zajmuje około 30-40 minut.

Autokary z centrum Amsterdamu do portu wyruszają co 15 minut pomiędzy godzinami 15.00 a 16:00​. Od 9 września przystanek zlokalizowany jest na peronach C i D Centraal Station.

JAK DOTRZEĆ DO TERMINALA TAKSÓWKĄ

Ponieważ Ijmuiden jest dość małym miastem, nie ma szerokiego wyboru taksówek. Nie zawsze też taksówki czekają na przypłynięcie promu. Taksówkę można zamówić z wyprzedzeniem, dzwoniąc pod numer (+31) (0) 255 - 51 60 00 - jest to mała lokalna firma. Uwaga: Taksówki są raczej drogie w Holandii, podróż z portu do centrum Amsterdamu może kosztować w przybliżeniu 60 euro w jedną stronę.

Atc Taxi: 0031 (0)251314422

POŁĄCZENIA KOLEJOWE IJMUIDEN - AMSTERDAM

Pociąg jest mniej dogodną formą transportu aby dostać się centrum Amsterdamu. Najbliższa stacja to Haarlem Central, możesz do niej dojechać autobusem z Ijmuiden. Najpierw wsiądź w autobus nr 74 i jedź do Plein 1945, a następnie wsiądź w autobus nr 75 do Haarlem Central.

Więcej informacji o podróżowaniu pociągami w Holandii znajdziesz na: www.ns.nl .

Parkowanie w IJmuiden jest możliwe za darmo. Możesz także zostawić samochód lub motocykl na naszym parkingu za 6 euro za noc. ​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​