​Trasa Kopenhaga - Oslo

Ta popularna trasa łączy stolicy Danii oraz Norwegii. Dzięki nocnym rejsom na jednym z dwóch największych promów, będziesz miał czas na relaks i odpoczynek, dzięki doskonałemu wyposażeniu oraz rozrywce na pokładach obu jednostek.

Odkryj szeroki wybór restauracji, barów z rozrywką na żywo, sklepy, kasyno oraz Bubble Zone z podgrzewanymi basenami, jacuzzi oraz salonem piękności. Jest również bar na jednym z pokładów zewnętrznych, dzięki czemu możesz podziwiać piękno mijanego wybrzeża.

Posiłki

Posiłki

Masz do wyboru mix restauracji oraz barów, które zaspokoją gusta każdego pasażera, nawet tego najbardziej wybrednego.

Rozrywka

Rozrywka

Bez względu na to, czy ruszasz na imprezę z przyjaciółmi, czy chcesz spędziesz czas z rodziną, trasa promowa Kopenhaga – Oslo zapewni rozrywkę dla wszystkich.

Zakupy

Zakupy

Chcesz skorzystać z dobrych ofert “tax-free” płynąc pomiędzy Danią a Norwegią?

Nocleg

Nocleg

Na promach pływających pomiędzy Norwegią a Danią jest szeroki wybór kabin o różnym standardzie, na każdą kieszeń, od luksusowych Commodore De Luxe do niedrogich kabin klasy Standard.

Podróż rodzinna

Podróż rodzinna

Na pokładzie czeka rozrywka dla wszystkich, a dla dzieci przygotowaliśmy specjalne menu w barach oraz restauracjach a także place zabaw.

Nasze promy

Nasze promy

Odkryj, co jeszcze znajdziesz na promach PEARL SEAWAYS oraz CROWN SEAWAYS, naszych wspaniałych jednostkach wycieczkowych operujących na trasie Kopenhaga – Oslo.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​