​Na pokładzie promów wycieczkowych DFDS

DFDS Seaways jest jednym z największych operatorów promowych w Europie Północnej, oferując 8 tras pasażerskich, w tym 4 pomiędzy UK a Europą. Wybierz preferowaną trasę, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, co oferujemy na pokładach promów.

NEWCASTLE-AMSTERDAM

NEWCASTLE-AMSTERDAM

Na nocnej trasie łączącej północ Anglii z Holandią operują dwa promy wycieczkowe, które oferują szeroki wybór atrakcji, jak bary, restauracje, sklep oraz rozrywkę na żywo, abyś nie nudził się w trakcie rejsu.

DOVER-DUNKIERKA & DOVER-CALAIS

DOVER-DUNKIERKA & DOVER-CALAIS

DFDS Seaways jest jedynym armatorem promowym operującym na dwóch trasach pomiędzy Dover a Francją. Przeprawy są krótkie, ale w trakcie rejsu z pewnością odpoczniesz i zrelaksujesz się dzięki nowoczesnemu wyposażeniu naszych promów.

NEWHAVEN-DIEPPE

NEWHAVEN-DIEPPE

Ta tras łączy południe Anglii z Normandią. Rejs trwa tylko 4 godziny, co pozwala na dokładne zapoznanie się z wypoasażeniem na pokładzie promu.

KOPENHAGA-OSLO

KOPENHAGA-OSLO

Na tej widokowej trasie łączącej Danię z Norwegią operują dwa duże promy wycieczkowe. Każdy prom oferuje szeroki wybór najwyższej jakości rozrywek.

TRASY NA MORZU BAŁTYCKIM

Mamy trzy trasy przez Morze Bałtyckie. Kilonia - Kłajpeda, Karlshamm - Kłajpeda łączą Niemcy  i Szwecję z Litwą, natomiast Kapellskär-Paldiski łączy Szwecję z Estonią.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​