​Posiłki & napoje

Restauracje

Restauracje

Pasażerowie mają do wyboru dwie restauracje na pokładach, oferujące doskonałej jakości posiłki przygotowanych na pokładach promów przesz naszych doświadczonych szefów kuchni.

Aby zjeść dobrze oraz w dobrej cenie zapraszamy do naszej restauracji samoobsługowej, która oferuje gorące oraz zimne dania ze smacznymi deserami. Na pasażerów czeka doskonały wybór śniadań, obiadów oraz kolacji, z uzwględnieniem specjałów międzynarodowych, lokalnych oraz potraw dla dzieci.

Specjalne dania czekają w restauracji à la carte, która serwuje smaczne świeżo przygotowane dania z najlepszych składników.

Bary

Bary

Bary na pokładzie każdego promu oferują możliwość obejrzenia telewizji w komfortowych warunkach, na ekranach dużych ekranów TV lub możliwość lektury książki albo gazety.

Do wyboru są piwa, wina, mocniejsze alkohole, soki, koktajle oraz ciepłe napoje oraz przekąski.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że nasza dobra praca została zauważona i kolejny raz zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie i na Świecie w 2016 roku (World and Europe's Leading Ferry Operator 2016) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie utrzymujemy od 5 lat, natomiast tytuł Wiodącego Operatora Promowego na Świecie utrzymujemy od 6 lat.
awards​​​​​​