Sen i relaks

Promy na wszystkich naszych trasach na Morzu Bałtyckim oferują wybór kabin, w których możesz odpocząć, przespać się oraz zrelaksować w komfortowym otoczeniu.

Promy na trasach Karlshamn-Kłajpeda oraz Kilonia-Kłajpeda oferują dostęp do saloników z wygodnymi rozkładanymi fotelami.

Kabiny

Kabiny

Wszystkie promy wyposażone są w kabiny, w których można przespać się w trakcie przeprawy.

Kabiny standardowe są w wewnętrznej oraz zewnętrznej części promu z widokiem na morze. Wszystkie kabiny wyposażone są w toalety oraz prysznice, wieszaki na ubrania, biurka z lustrem, kontakty, pościel oraz ręczniki. Dostępne są kabiny dla kobiet, mężczyzn oraz dzielone dla obu płci.

Chcesz podróżować w dobrym stylu? Wykup kabinę Commodore De Luxe, aby mieć więcej miejsca dla siebie, większe łóżko, telewizor, mini barek oraz widok na morze. Goście kabin Commodore otrzymują również bezpłatne śniadanie.

Rozkładane fotele

Rozkładane fotele

Jeśli masz skromniejszy budżet możesz zarezerwować fotel w saloniku (nie jest dostępny na Kapellskär-Paldiski). Usiądź wygodnie, odpocznij lub prześpij się na rozkładanym fotelu.

Dla pasażerów dostępne są dzielone WC oraz prysznice, a także półki na bagaże.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​