​Bary

Na pokładach każdy znajdzie coś dla siebie, od miejsc do imprezowania do cichych barów.

Smakuj dobre napoje, tańcz lub słuchaj muzyki na żywo – lub po prostu usiądź i odpocznij w trakcie rejsu. Jest nawet bar na pokładzie zewnętrznym, który zaprasza w trakcie dobrej pogody.

Navigators Bar

Navigators Bar

Komfortowe położenie oraz klasyczna marynistyczna amosfera sprawiają, że Navigators Bar jest idealnym miejscem do relaksu. Możesz wybrać z doskonałej selekcji napojów, m.in. piw, markowych wódek oraz wysokiej jakości win oraz słuchać muzyki na żywo każdego wieczora.

Columbus Club

Columbus Club

Nowoczesny klub nocny z profesjonalną muzyką na żywo, z szerokim wyborem drinków oraz zabawową atmosferą. Możesz sączyć ulubiony napój a później tańczyć i imprezować do białego rana.

Słuchaj muzyki granej na żywo przez profesjonalny zespół oraz ciesz się smakiem ulubionych koktajli, piw lub win. Możesz również wybrać najlepsze koniaki oraz whisky.

Red & White Wine Bar

Red & White Wine Bar

Urządzony w nowoczesnym stylu, prowadzony przez naszych doświadczonych sommelierów, którzy chętnie opowiedzą o świecie win – aby znaleźć Twój ulubiony smak. Atmosfera jest relaksująca, komfortowa – to idealne miejsce aby spróbować najlepszych win.

Champagne Bar

Champagne Bar

Zrelaksuj się w nowoczesnym stylu, podziewiając wspaniałe widoki, sącząc ulubiony napój; możesz wybrać wysokiej jakości piwa, mocniejsze alkohole oraz szampana.

Heaven 11 Club

Heaven 11 Club

Wypij drinka i tańcz w trakcie rejsu do celu swojej podróży. Stylowy klub oferuje szeroki wybór koktajli oraz innych napojów. Ciesz się nocą – słuchaj dobrej muzyki i pij najlepsze drinki w tym topowym klubie.

Heaven 11 daje możliwość zabawy przez całą noc. Lokal jest nowoczesny, a DJ gwarantuje to, że parkiet jest pełen gości do wczesnych godzin porannych. Możesz nawet zobaczyć gwiazdy dzięki przeszklonemu sufitowi.

Sky Bar

Sky Bar

Zlokalizowany na pokładzie zewnętrzny bar jest idealnym miejsce do wypoczunku w trakcie dobrej pogody. To także idealne miejsce do opalania się na otwartym morzu lub relaksu z przyjaciółmi.

Poczuj wiatr w swoich włosach oraz słońce na swojej twarzy.

Uwaga! Godziny otwarcia uzależnione są od warunków pogodowych.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​