​Posiłki

Jesteśmy pewni, że dzięki wyborowi restauracji oraz kafejek na promie w trakcie rejsu Kopenhaga Oslo, nie będziesz głodny. Na najmłodszych podróżnych czekają specjalne posiłki dla dzieci.

Restauracja 7 Seas

Restauracja 7 Seas

Dzieci oraz dorośli mogą wybierać ze starterów, jak sałatki, owoce morza oraz świeżo pieczony chleb. Dania główne to m.in. makarony, mięsa oraz potrawy dla wegetarian. Są również smacznego desery, owoce oraz sery.

Jest również buffer przyjazny dzieciom ze zdrowymi potrawami oraz tymi, które najmłodsi lubią najbardziej, jak nuggets’y i makarony. Dzieci od 4 do 11 roku życia jedzą ze zniżką 45%, natomiast dzieci do 3 roku życia jedzą za darmo!

7 Seas Bufet Śniadaniowy

7 Seas Bufet Śniadaniowy

Rozpocznij dzień od smacznego bufetu w restauracji 7 Seas. Wybieraj spośród zimnych i gorących posiłków, jak jajka, bekon, kiełbaski, wędliny, owoce, sery i wypieki. Są również płatki, sałatki owocowe oraz jogurty.

Restauracja Blue Riband

Restauracja Blue Riband

Jedz w dobrym stylu, w przytulnej restauracji à la carte, z dużym wyborem dań głównych oraz deserów przygotowanych przez naszych szefów kuchni.

Explorer’s Steakhouse

Explorer’s Steakhouse

Zawsze popularny Explorer’s Steakhouse oferuje doskonałe steki przygotowane tak, jak lubisz.

Marco Polo

Marco Polo

Rozkoszuj się kuchnią najwyższej jakości w ekskluzywnej restauracji.

Marco Polo oferuje to, co najlepsze w kuchni. Wspaniałe menu uzupełnia wyjątkowa lista win, co zapewnia unikalne doświadczenie kulinarne.

Marco Polo jest przytulnym, eleganckim miejscem, gwarantującym niezapomniany wieczór na morzu. Wybierać możesz spośród dwóch ekskluzywnych menu, z daniami przygotowanymi przez naszych szefów kuchni, uzupełnionymi o starannie wybrane wina.

Baresso Café

Baresso Café

Najpopularniejsza sieć kafejek w Danii oferuje fantastyczny wybór kaw, od espresso, przez latte do cappuccino. Wszystkie przygotowane z najlepszych ziaren. Na klientów czeka również wybór smacznych kanapek i wypieków.

Latitude Café

Dostępna na obu trasach. Oferuje stylowe wyposażenie i jest idealnym miejscem do relaksu lub śledzenia najnowszych informacji oraz wydarzeń sportowych na dużych ekranach TV.

Kafejka na trasie Kopenhaga – Oslo jest najlepszym miejsce do zjedzenia smacznej przekąski z bogatego menu uzupełnionego o gorące i zimne napoje.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​