​Sen & relaks

Nasz prom na trasie Newhaven-Dieppe oferuje dostęp do cichych saloników z wygodnymi rozkładanymi fotelami, w których można odpocząć się, przespać w trakcie rejsu. Można również zapewnić sobie więcej prywatności rezerwując za drobną opłatą, wygodną kabinę.

Pokłady zewnętrzne

Pokłady zewnętrzne

Nasze pokłady zewnętrzne to najlepsze miejsce do tego, żeby odpoczywając zaczerpnąć świeżego, morskiego powietrza.

Pokłady słoneczne pozwalają rozkoszować się morską podróżą, bez względu na to, czy chcesz podziwiać zachód słońca z zimnym napojem w dłoni lub poczuć atmosferę słonecznego dnia na morzu.

Kabiny

Kabiny

Jeśli preferujesz bardziej intymną podróż, to za drobną opłatą dodatkową możesz zarezerwować jedną z naszych kabin, wewnętrznych lub zewnętrznych z widokiem na morze.

Każda kabina oferuje miejsca do spania dla 2 lub 4 osób, posiada prysznic oraz toaletę, stół z lustrem oraz wieszaki, dzięki czemu dotrzesz do celu podróży zrelaksowany i wypoczęty.

Rozkładane fotele

Rozkładane foteleNasze ciche saloniki zostały zaprojektowane specjalnie po to, aby odpocząć, przespać się lub przeczytać książkę w trakcie przeprawy pomiędzy Newhaven a Dieppe.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​