Zakupy na trasie Newcastle-Amsterdam​​​

Sklepy Sea Shops na naszej trasie z Newcastle do Amsterdamu do najlepsze miejsce na zakupową terapię w czasie przeprawy przez Morze Północne.

Wyroby tytoniowe, piwa, wina oraz mocniejsze alkohole

Wyroby tytoniowe, piwa, wina oraz mocniejsze alkohole

Oszczędzaj na ulubionych markach, jak Bacardi, Absolut, Echo Falls, Jura i Hendrick’s , żeby wymienić tylko kilka. Oferujemy również doskonały wybór whisky. W naszych Sea Shops znajdziesz wszystko, czego szukasz w dobrych cenach!

Możesz również oszczędzić na papierosach, tytoniu oraz cygarach. Mamy większość popularnych marek z Europy oraz Ameryki.

Moda & akcesoria

Moda & akcesoria

W naszych Sea Shops jest szeroki wybór odzieży, również marek znanych projektantów oraz bielizny i akcesoriów, jak szaliki czy kapelusze. Mamy również zegarki, okulary przeciwsłoneczne, torebki.

W sprzedaży jest również biżuteria Pandora, którą możesz kupić dla siebie lub bliskich.

Zabawki dla dzieci & słodycze

Zabawki dla dzieci & słodycze

Dzieci będą zachwycone wyborem zabawek w naszych Sea Shops. Mamy gry, puzzle oraz Lego.

Dla dzieci i nie tylko mamy również wybór słodyczy; czekolad, ciastek, cukierków oraz Toblerone.

Perfumy & kosmetyki

Perfumy & kosmetyki

Oferowany przez nas wybór perfum oraz przyborów toaletowych jest w korzystniejszych cenach niż w centrach handlowych.

Mamy takie marki, jak Clinique, Gucci, Calvin Klein, Yves Saint Laurent, Dolce & Gabbana oraz inne.

Nasze sklepy

Nasze sklep oferują wszystko, od dodatków przez odzież, zabawki, prezenty do alkoholu, tytoniu, perfum i kosmetyki. Wyborem towarów zachwyceni będą nie tylko dorośli, ale również dzieci. Ceny są korzystniejsze niż w centrach handlowych.

Możesz również kupić niezbędne w podróży mapy, adaptery do gniazdek, przybory toaletowe oraz przewodniki. To tak na wszelki wypadek, jakbyś zapomniał czegoś spakować.

Najlepsze marki w najlepszych cenach oraz oferty ekskluzywne dostępne tylko na naszych promach. W naszym magazynie Best Buys znajdziesz najnowsze oferty i promocje.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​